Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
Усі надводні російські ракетоносії залишаються у пункті базування в порту новоросійська.
Про повідомив речник Військово-Морських Сил ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.
«З пункту базування вони виходили лише минулого тижня, ймовірніше за все це було побоювання щодо можливої атаки на. Після цього вони одразу повернулися і залишаються там», — сказав Дмитро Плетенчук.
Речник пояснив, що для росіян в акваторії Азово-Чорноморського регіону фактично залишається закритою більша частина Чорного моря, повністю закрита акваторія Азовського моря.
«Тому вони залишаються в пункті базування, у самій гавані вимушені кораблі періодично переміщувати з метою уникнення можливого ураження з нашого боку», — додав він.
Дмитро Плетенчук зазначив, що росіяни виводять кораблі не часто, постійно на зовнішньому рейді перебуває лише підводний човен. Але переважно човен виконує функції з охорони пункту базування, перебуває в морі тижнями без застосування озброєння.
«Тому не можна говорити, що це ракетоносій використовується як носій. Зберігається тенденція, що вони присутні в морі тільки підводним човном. Що стосується решти носіїв, вони перебувають постійно в пункті базування», — сказав він.
Загалом у складі чорноморського флоту рф залишаються три підводні човни, три ракетні кораблі проєкту «Буян-М», один з яких у ремонті, і два фрегати.
«Тобто п’ять носіїв по вісім ракет і три носії по чотири ракети», — пояснив Дмитро Плетенчук.
Як повідомляла АрміяInform, у Чорному морі станом на ранок 22 вересня перебуває один ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «калібр» загальним залпом до 4 ракет.
@armyinformcomua
Міністерство оборони України опублікувало роз’яснення щодо механізму переведення у застосунку Армія+, а також щодо причин, через які можуть виникати затримки.
Окупанти все більше намагаються застосовувати нову тактику — коли спочатку заходить мала штурмова група, ховається якнайближче до українських позицій і чекає підкріплення, однак Сили оборони знають, як протистояти їм.
На Курахівському напрямку ворог почав частіше застосовувати ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню.
Покровськ залишається однією з ключових точок на лінії фронту, але російські війська не наважуються здійснити масштабний лобовий штурм цього міста.
Снайперу з позивним «Малиш» лише 25 років, але він пройшов крізь жахіття оточення і боровся з ворогом на відстані як сотень метрів, так і віч-на-віч.
Судитимуть експоліцейського, який працював на росіян під час окупації Купʼянська.
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…