У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Бійці 3 батальйону «Свобода» бригади Нацгвардії «Рубіж» завдали великих втрат росіянам у техніці та живій силі.
Відео бою було оприлюднене 21 вересня на каналі батальйону.
Противник застосовував для атаки чисельну живу силу при підтримці важкої техніки. Проте спільна робота артилеристів та операторів FPV-дронів не дала їм виконати свої цілі.
Спочатку було розбито танки та БМП. А потім розпочалась ліквідація пошкодженої техніки та переляканої піхоти, що тікала геть.
Як повідомляла АрміяInform, пілоти 3 батальйону «Свобода» бригади Нацгвардії «Рубіж» знищили російський танк, який їхав у наступ.
У ніч на 12 червня противник атакував 117 ударними БПЛА типу «Шахед» (в т.ч. реактивними), «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 241 бойове зіткнення.
Вночі ворог атакував місто Миколаїв. Внаслідок атаки поранено трьох людей — подружжя: 40-річну жінку та 39-річного чоловіка, а також їхню 18-річну доньку.
Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ
від 20000 грн
Запоріжжя
Заводський РТЦК та СП
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…