Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
На півночі Харківщини російські загарбники спробували налагодити логістику за допомогою такелажних команд. Окупантам завдали вогневого ураження, зірвавши їхні наміри.
Детально про ситуацію та втрати ворога на Харківському напрямку поінформували в ОТУ «Харків».
В районі населеного пункту Глибоке противник зосередив основну увагу на відновленні боєздатності штурмових груп 11-го танкового полку 18-ї мотострілецької дивізії.
Неподалік Липців противник намагається провести заходи логістичного забезпечення 7-го окремого мотострілецького полку 11-го армійського корпусу.
У район Лукʼянців ворог завів дві групи на позиції 380 мотострілецького полку 47 танкової дивізії 1 танкової армії з метою відновлення штурмових дій.
У Вовчанську противник намагався застосовувати такелажні команди 128 окремої мотострілецької бригади 44 армійського корпусу та 82 мотострілецького полку 69 мотострілецької дивізії 6 армії з метою проведення заходів логістичного забезпечення.
У результаті вогневого ураження, завданого Силами оборони України, наміри противника зірвано, окупанти проводять заходи евакуації санітарних та безповоротних втрат.
Протягом минулої доби відбулося 2 бойових зіткнення. російські окупанти завдали одного авіаудару з використанням 1 КАБ, одного ракетного удару з використанням трьох ракет та 35 ударів дронами-камікадзе. Здійснили 346 обстрілів позицій Сил оборони України.
Сили оборони України адекватно реагують на дії ворога та продовжують нищити живу силу, озброєння і військову техніку російських окупантів.
Втрати ворога за минулу добу становили 106 істот, з них безповоротні — 42, санітарні — 64.
Також ворог втратив знищеними та пошкодженими 80 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема:
Крім того, на Харківському напрямку Сили оборони знищили 29 укриттів для особового складу та 2 місця зберігання боєприпасів.
Раніше АрміяInform повідомляла, що для налагодження логістики на Харківщині росіяни намагаються застосовувати БПЛА: Сили оборони протидіють.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу – підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.
Конституція — це вибір бути вільними, який українці робили знову і знову протягом багатьох поколінь. Вона не створила Україну, а закріпила наше право бути собою
Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.
Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.
Стрілець до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…