АрміяInform розпитала інструктора про те, як готують десантників до війни з ворогом, а також про те, як треба комунікувати з суспільством, щоб люди ставали на захист України. Глибокі нори…
Масштабування застосунку йде ударними темпами — вже є 5000 повністю оформлених електронних рапортів.
Про це в ефірі марафону «Єдині новини» розповіла Катерина Черногоренко, заступник міністра оборони України з питань цифровізації.
Особливо задоволені в Міністерстві оборони масштабами проєкту.
«230 тисяч це найшвидше масштабування впровадження такої системи в нашому війську, в нашій армії. Маємо вже понад 5000 повністю оформлених електронних рапортів з моменту їх створення до моменту погодження і збереження в електронній системі. І вже маємо понад 750 військових частин, які запровадили Армія+», — розповіла Катерина Черногоренко.
Крім того, застосунок постійно розвивається. Основна увага зараз — запровадженню онлайн-навчання.
«Ми зараз працюємо над тим, щоб мати нові модулі. На кінець вересня це буде модуль онлайн-навчання. Ми дуже багато вкладаємо сил команди для того, щоб цей модуль скоріше запустився. Ми будемо мати ті самі перші підказки для наших військових, щоб вони були ще більш ефективними», — констатувала заступник міністра оборони України з питань цифровізації.
Як повідомляла АрміяInform, українські виробники безпілотних технологій вперше зможуть взяти участь у тендерах, які організовує Коаліція дронів.
За процесуального керівництва Покровської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину, що призвів до загибелі людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
За період широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України противник поряд із застосуванням звичайних засобів вогневого ураження застосовує проти Сил оборони спеціальні боєприпаси, споряджені небезпечними хімічними речовинами.
Однією з задач, яку вирішує сьогодні Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерство оборони України, є забезпечення Сил оборони України безпілотними комплексами типу DJI Mavic. Вони легкі, прості у використанні, час у повітрі - до 45 хвилин, максимальна дальність польоту - 28 км, компактні, мають достатньо якісну камеру.
Пілоти роти ударних безпілотних авіакомплексів 65 механізованої бригади під Роботиним Запорізької області зняли момент самогубства російського загарбника.
14 сайтів російських компаній зламали проукраїнські хакери. Про це стало відомо АрміяInform у день другої річниці звільнення Херсона від російських окупантів.
10 листопада два російські дрони-приманки «пародія» впали на території Молдови. Агресор масово застосовує їх у повітряних атаках.
Захищаємо світ
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
від 20000 до 50000 грн
Житомир
115 ОБр Сил ТрО
АрміяInform розпитала інструктора про те, як готують десантників до війни з ворогом, а також про те, як треба комунікувати з суспільством, щоб люди ставали на захист України. Глибокі нори…