У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
На Харківському напрямку російські окупанти збільшили кількість вильотів розвідувальних БПЛА.
Мету ворога в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» пояснив речник ОТУ «Харків» Віталій Саранцев.
— Повітряна розвідка противника посилилась приблизно на 40%. Він проводить її як вдень, так і вночі. Слід зазначити, що противник може виконувати тим самим дві мети. Перше — це виявлення підрозділів Сил оборони з подальшим завданням вогневого ураження по позиціях та наших силах і засобах. Друге питання — це розвідування маршрутів пересування для власних підрозділів. Він проводить моніторинг тієї чи іншої місцевості та намагається скласти для себе оптимальний маршрут для переміщення як особового складу, так і техніки, — сказав він.
Ще одним завданням повітряної розвідки противника є пошук маршрутів для безпечного пересування в найближчому ворожому тилу з метою налагодження логістики.
— Він намагається для себе відшуковувати нові маршрути для проведення заходів логістичного забезпечення. Тому що наші FPV-дрони не дають спокійно жити, не дають спокійно переміщуватися з будь-якою метою — чи то для штурмів, чи то для доставки провіанту або боєкомплекту на передові позиції, — розповів речник.
Попри це, росіяни все ж намагаються застосовувати техніку для здійснення логістичного забезпечення та перевезення особового складу. Сили оборони ефективно протидіють таким спробам.
— Учора ввечері ворог намагався за допомогою автомобілів завести особовий склад до Вовчанська. Але техніка була виявлена, їй було завдано ураження, вона була знищена частково разом з екіпажем і з тим десантом, який вона везла на підсилення підрозділів у Вовчанську, — повідомив Віталій Саранцев.
Раніше АрміяInform інформувала, що знищення ворожих розвідувальних БПЛА дальнього радіусу дії є однією із запорук зменшення кількості ударів КАБами по українській території, а також повідомляла, що в районі Агрегатного заводу у Вовчанську ворог ударив з РСЗВ по власних підрозділах.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…