За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…
У застосунку Дія з’явилася можливість одружитися онлайн.
Сервісом можуть користуватися всі громадяни України, але найбільше така можливість може стати в пригоді для військовослужбовців. У військових відпустки досить складно прогнозовані, тому заздалегідь все продумати та організувати звичайне весілля складно. А новий сервіс дозволяє побратися, навіть перебуваючи на лінії фронту. По суті, це одруження в декілька кліків. Потрібен лише інтернет… та, звісно, згода другої половинки.
АрміяInform розповідає, як військовому одружитися онлайн.
Новий сервіс дозволяє навіть зробити пропозицію через Дію. Партнеру чи партнерці надійде сповіщення, на яке потрібно відповісти протягом 14 днів. Зокрема, треба в Дії зайти в «сервіси». Обрати «шлюб онлайн» та пункт «Зробити пропозицію». Система запропонує відправити цю пропозицію на зручний для вашої половинки месенджер.
Проте така пропозиція ні до чого не зобов’язує. Та не є обов’язковою. Якщо ви зробили пропозицію в інший спосіб, то можна одразу в Дії подавати заяву на реєстрацію шлюбу.
У Дії в сервісах потрібно знайти розділ «Шлюб онлайн» та обрати розділ «заява про шлюб».
Хтось один має подати заяву і позначити в ній партнера. Останній повинен підтвердити подання такої заяви. Коли це відбудеться, то вам надійде повідомлення. Ознайомтеся з ним і натисніть «продовжити».
Далі потрібно підібрати дату та час церемонії. Дія сповістить, коли ДРАЦС підтвердить цю дату.
Також у Дії можна визначитися, що робити з прізвищем після весілля: залишити своє, взяти прізвище партнера чи зробити подвійне.
Потім Вам із партнером потрібно підтвердити заяву про реєстрацію шлюбу, підписати електронним підписом та сплатити адмінзбір. У день церемонії Дія надішле нагадування про старт відеоконференції.
У день весілля потрібно просто зайти в Дію і за посиланням доєднатися до онлайн-церемонії. Там буде чекати працівник цифрового ДРАЦСу. Церемонія триває до 30 хвилин.
Цифрове свідоцтво про реєстрацію шлюбу впродовж доби автоматично підтягнеться в Дію. Також можна замовити фізичний документ — доставкою Укрпошти або забрати у відділенні.
До речі, весілля може бути підставою для додаткових 10 днів відпустки. Як оформити відпустку за сімейними обставинами, читайте тут.
Є і певні вимоги для того, аби зареєструвати шлюб у Дії.
Нагадаємо, раніше в українців була можливість подати онлайн заяву на реєстрацію шлюбу. Але сама церемонія все одно мала відбуватися у ДРАЦСі.
Виняток становили лише військовослужбовці. Для них було розроблено спрощену процедуру, яка давала можливість одружитися дистанційно. Тобто без присутності нареченої або нареченого. Ця процедура дійсна і зараз, тому кілька слів про неї. Що потрібно?
Подати заяву своєму безпосередньому командирові, в якій вказати відомості про себе та свою другу половинку — прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, громадянство та обране прізвище, якщо виявили бажання його змінити.
Далі командир має надіслати заяву до ДРАЦСу, до якого військовослужбовець подавав заяву. Факт реєстрації шлюбу засвідчується актом, який складається без фізичної присутності одного або обох наречених. Однак вони мають бути в цей момент підключені до процедури по відеозв’язку.
Актовий запис про шлюб складається в день отримання відділом ДРАЦС заяви про реєстрацію шлюбу або акту.
Такий варіант також залишається дійсним, але новий сервіс у Дії значно спрощує всю процедуру.
Як повідомляла АрміяInform, під час бета-тестування послуги першим, хто одружився в такий спосіб, був саме військовослужбовець.
@armyinformcomua
Танк знищує укриття росіян. На Покровському напрямку екіпаж «Херсон» 5 важкої механізованої бригади прямою наводкою розвалює будинок, де засіли окупанти.
Президент України Володимир Зеленський після зустрічі у Відні з Федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом повідомив про розширення підтримки України, зокрема у питаннях гуманітарного розмінування, повернення викрадених дітей та енергетичної безпеки.
Протягом тижня боїв на Харківщині бійці Третьої штурмової бригади завдали нищівних втрат окупантам, уразивши самохідний міномет «Нона», 13 інших артзасобів.
Реагуючи на стрімкі зміни на полі бою, де війна «змінюється швидше, ніж алгоритми в TikTok», 28-ма механізована бригада почала навчати своїх бійців використовувати мотоцикли для виконання різних завдань.
Прикордонники затримали у пункті пропуску «Могилів-Подільський» військовозобов’язаного чоловіка, який одружився з тещею, щоб виїхати з країни.
Лише з початку року воїни Сил оборони України вразили майже 20 тисяч одиниць автомобільної техніки окупантів (19 421).
За понад пів століття інтенсивної експлуатації F-16 Fighting Falcon у спільноті військових, дотичних до бойового застосування цього багатоцільового винищувача, з’явилося чимало жартів про…