У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Мінометники бойової бригади Держприкордонслужби «Гарт» надійно й глибокого закопали російських загарбників, які намагалися будувати укріплення на Вовчанському напрямку. Працювали окупанти, звичайно, без жодного дозволу, експертизи та відкритого листа.
Відео ураження ворожих копачів оприлюднили у Державній прикордонній службі України.
Загарбники гарували по-чорному, копаючи шанці та намагаючись облаштувати бліндажі у лісосмузі. За цією чорною справою їх виявили аеророзвідники бригади «Гарт».
Вони «так ефектно махали лопатами, що наші хлопці не могли залишитися байдужими. Миттєво навели на об’єкт мінометників, і ті точними влучаннями відправили двох ворожих копачів у пекло, а трьох у шпиталь».
Приємним і корисним бонусом стало знищення ворожої автівки за допомогою FPV-дрона.
Раніше АрміяInform показала, як десантний автосервіс на Курщині ремонтує «смерть ворогам» без вихідних.
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
У ніч на 28 червня (з 18:00 27 червня) противник атакував двома протикорабельними ракетами Циркон/Онікс із Курської області.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…