ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рачки не допомогло — окупант намагався втекти від нашого снайпера на чотирьох

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Вересня 2024, 14:32

Бійці підрозділу «Привід Хортиці» 2 батальйону оперативного призначення 15 бригади «Кара-Даг» Нацгвардії зняли ураження окупанта, який переховував на зупинці громадського транспорту, а потім став на карачки і спробував врятуватися так.

Відео з’явилося на каналі бригади.

Окрім того, «Привиди Хортиці» показали купу влучних скидів по особовому складу ворога.

«Знищення окупантів на Покровському напрямку з точністю, яка не залишає ворогу шансів. Технології та відвага наших захисників на передовій працюють на спільну перемогу. Підтримай наших героїв або приєднуйся і стань героєм!», — закликають у «Привиді Хортиці».

Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби лише в смузі оборони бригади Нацгвардії «Кара-Даг» українські захисники знешкодили 70 одиниць живої сили противника, знищили 2 одиниці бронетехніки, затрофеїли танк і завдали ефективних вогневих ударів по ворожих позиціях.

Читайте нас в Telegram
Воїни ДШВ ЗСУ завдають втрат ворогу: понад 3 тисячі окупантів за місяць

Упродовж квітня 2026 року підрозділи Десантно-штурмових військ ЗС України завдавали противнику суттєвих втрат у живій силі та техніці.

«Етіх шепетовських мажоров нада заваліть»: як наші зенітники стали кісткою в горлі ворога
«Етіх шепетовських мажоров нада заваліть»: як наші зенітники стали кісткою в горлі ворога

Бійці 11-ї зенітної ракетної Шепетівської бригади з початку повномасштабної агресії уразили 42 літаки, 19 гелікоптерів, 491 ракету і 827 БПЛА різних типів.

Розбійник став зрадником: затримали рецидивіста, який коригував російські удари по Миколаєву
Розбійник став зрадником: затримали рецидивіста, який коригував російські удари по Миколаєву

Зловмисник відстежував для рашистів координати Сил оборони, по яких ворог готував ракетно-дронові атаки.

«Я вам покажу русскій мір!»: під Покровськом узяли в полон росіян
«Я вам покажу русскій мір!»: під Покровськом узяли в полон росіян

Бійці 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна «Червона Калина» Нацгвардії оточили та захопили в полон штурмову групу ворога.

«Щоденно знищують від відділення до взводу» — поблизу Лимана ворог почав активно «затягувати» свою піхоту
«Щоденно знищують від відділення до взводу» — поблизу Лимана ворог почав активно «затягувати» свою піхоту

На Лиманському напрямку — зростання кількості і чисельності ворожих піхотних груп.

Володимир Зеленський: Наші далекобійні санкції повертають росіян до реальності
Володимир Зеленський: Наші далекобійні санкції повертають росіян до реальності

Росія продовжує атакувати нашу енергетику, критичну інфраструктуру, цивільні обʼєкти. За цю ніч було 210 ударних дронів, і близько 140 із них — «Шахеди».

ВАКАНСІЇ
Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років

від 20000 до 120000 грн

Київ

Святошинський РТЦК та СП

Демінер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

--- ---