Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
Можливістю захоплення обласного центру росіяни планували дестабілізувати обстановку та створити вигідні для себе дипломатичні передумови напередодні Глобального саміту миру.
Цю та інші цілі держави-агресорки російської федерації під час спроби повторного наступу на Харківщині пояснив АрміяInform речник ОТУ «Харків» Віталій Саранцев.
— Можемо побачити кілька основних цілей, яких росія намагалася досягти, коли розпочинала цю наступальну операцію на Харківщині. Насамперед це намагання створити так звану буферну зону на території України вздовж лінії державного кордону, яка, на думку російських воєначальників, мала б захистити російські військові об’єкти в Бєлгородській області рф від ударів Сил оборони, — сказав він.
Ще однією метою був вихід у тил українським захисникам на Куп’янському напрямку, а також створення передумов для дипломатичного тиску на Україну напередодні Глобального саміту миру. У такий спосіб росіяни сподівалися набрати додаткових балів у можливих переговорних процесах.
Детальніше про початкові й теперішні плани ворога на Харківському напрямку читайте у великому інтерв’ю Віталія Саранцева АрміяInform.
@armyinformcomua
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
від 20000 до 120000 грн
Миколаїв, Миколаївська область
від 20100 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….