— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…
Рада Україна — НАТО провела засідання 28 серпня після нещодавніх потужних російських авіаударів по українському цивільному населенню і інфраструктурі.
Про це йдеться у повідомленні на сайті Альянсу.
Зустріч у середу відбулася на рівні послів і була скликана на прохання України.
Міністр оборони України Рустем Умеров поінформував членів Альянсу по відеозв’язку про поточну безпекову ситуацію і пріоритетні потреби в силах і засобах.
Члени Альянсу рішуче засудили невибіркові удари росії й підтвердили свою відданість подальшому зміцненню обороноздатності України.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, який головував на засіданні, сказав: «Україна продовжує перехоплювати російські ракети щодня, рятуючи незліченну кількість життів. Але здатність України підтримувати свою оборону потребує збільшення поставок і більшої підтримки».
Члени Альянсу сьогодні підтвердили, що вони посилюють свою військову допомогу Україні.
«Ми повинні продовжувати надавати Україні обладнання і боєприпаси, необхідні їй для захисту від російського вторгнення. Це життєво важливо для здатності України продовжувати боротьбу», — наголосив Єнс Столтенберг.
Рада Україна — НАТО була створена на саміті НАТО в липні 2023 року і слугує форумом для спільних консультацій, прийняття рішень і діяльності між НАТО та Україною. У засіданнях Ради зазвичай беруть участь посли країн-членів НАТО та українські посадовці.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 26 серпня 2024 року російські окупанти завдали масованого комбінованого удару по об’єктах критичної інфраструктури України, зокрема по паливно-енергетичному сектору держави, застосувавши ракети різних типів повітряного, наземного та морського базування.
Загалом в результаті протиповітряного бою збито 201 повітряну ціль — 102 ракети та 99 ударних БПЛА.
Якщо перші модифікації наземних дронів українського виробництва могли завантажити 5 мін, то тепер вони беруть вже 8, а зараз ведеться робота зі збільшення кількості мін до 16.
Бійці 35 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського спочатку уразили, а потім забрали собі танк Т-72 російсько-окупаційних військ.
Через російську агресію 1 людина загинула, ще 10 — дістали поранення, з них — 3 дитини.
Обкатка танком – це випробування, яке використовують для психологічної підготовки воїнів, особливо тих, хто стикається з бойовими умовами вперше. Зокрема нещодавно такі навчання відбулися у бійців 117 окремої механізованої бригади.
Сапери 24 механізованої бригади імені короля Данила допомагають знищувати ворога за допомогою мін та інженерних загороджень.
Європейська комісія розглядає можливість використання частини заморожених російських активів, розміщених у бельгійській міжнародній депозитарно-кліринговій корпорації «Euroclear» (близько 176 млрд дол. США станом на вересень 2024 року).
Захищаємо світ
від 25000 до 25000 грн
Сарата
18 окремий батальйон 35 ОБрМП
— Які особливості підготовки у воєнний час, в умовах ситуації, що склалася, які проблеми та труднощі існують? — Величезний обсяг особового складу, який необхідно готувати. При…