Під час засідання дев’ятого східного економічного форуму 5 вересня він знову змінив мету війни проти України й заявив, що головним завданням «сво» залишається…
Заступник начальника управління дотримання прав військовослужбовців Міноборони Олександр Пашинін розповів про проблеми, з якими стикаються військовослужбовці, та які нотаріальні потреби є у захисників України.
Про це він розповів під час інтерв’ю.
«Ми займаємося і наш основний напрямок діяльності — це безпосередньо захист і роз’яснення прав військовослужбовців. Ми отримуємо різну кількість запитів, звернень, скарг від захисників щодо, на їхню думку, неправомірних дій командування. Відповідно кожна ця скарга розглядається управлінням», — розповів Олександр Пашинін.
Спікер зазначив, що під час роботи вони виявили проблему, що військовослужбовці потребують документу від командира, який буде посвідчувати їх волевиявлення.
Тобто через призму реалізації волевиявлення військовослужбовця вони з’ясували, що є потреба в навчаннях командирів військових частин та визначених ними осіб щодо посвідчення документів такими командирами.
«Наразі ми створюємо в кожному регіоні підтримку для командирів військових частин з боку нотаріальної палати. В кожному регіоні, особливо в прифронтових регіонах, є територіальні управління нотаріальної палати. Інформацію про те, куди дзвонити, куди писати ми після заходу, який нещодавно проводили, надали всім командирам», — зазначив заступник начальника управління.
У подальшому управління планує проводити аналогічні заходи для навчання і в регіонах в тому числі.
«Ми точно будемо розробляти алгоритми дії разом з Генеральним штабом ЗСУ для того, щоби командир не шукав десь презентацію чи згадував, що йому пояснювали на тренінгу. Щоб у нього був чіткий алгоритм дій, як він має діяти в тій чи іншій ситуації. І, звичайно, ми хочемо розробити методичну допомогу. Це стосується не лише нотаріальних дій», — зауважив Олександр Пашинін.
У перспективі, якщо на це буде доручення керівництва, управління зможе внести зміни в модулі навчання Національного університету оборони України.
«Тому ми точно будемо працювати, доносити інформацію куди звертатися, як військовослужбовцям, так і командуванню відповідних підрозділів. Бо командири — теж військовослужбовці», — наголосив спікер.
Як повідомляла АрміяInform, Олександр Завітневич розповів про зміни, що плануються до Закону про мобілізацію.
10 вересня Старший представник НАТО в Україні при Представництві НАТО в Україні пан Патрік Тернер приїхав до Києва.
Важкий штурм під ворожим обстрілом. Бійці Третьої штурмової бригади провели швидкий наступ в бік росіян і захопили їхні бліндажі.
На офіційному сайті Міністерства оборони України опубліковано проєкт наказу «Про затвердження змін до Порядку кодифікації предметів постачання».
Бездоганну роботу продемонстрував екіпаж БМП батальйону «Хорив» президентської бригади «Буревій» Національної гвардії України.
У Сумській області через безпекову ситуацію оголошено обов’язкову евакуацію із трьох населених пунктів.
Представники Міністерства оборони України взяли участь у міжнародному семінарі з питань гендерних аспектів у сфері розмінування.
Захищаємо світ
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
від 20500 до 20500 грн
Городок (Житомирська обл.)
Військова частина А2192
Під час засідання дев’ятого східного економічного форуму 5 вересня він знову змінив мету війни проти України й заявив, що головним завданням «сво» залишається…