ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент провів Ставку: ситуація на ключових напрямках та виробництво ракет і дронів

Новини
6 Серпня 2024, 15:32
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача щодо ситуація на фронті і виробництва озброєння.

Про це йдеться у повідомленні в телеграм-каналі глави держави.

«Питання номер один — ситуація на фронті. Особливо детально — Покровський, Торецький і Харківський напрямки. Головком Олександр Сирський доповідав по відеозв’язку: він зараз на місці й тримає ситуацію під особистим контролем», — йдеться у повідомленні.

Окремі доповіді були від розвідок — ГУР і СЗР — щодо прогнозів розвитку ситуації та найближчих цілей російських військ.

Другим питання на Ставці обговорювалося власне виробництва дронів та ракет.

«Потреба Сил оборони до кінця року та динаміка виробництва. Доповіді Міністра оборони Рустема Умєрова, віцепрем’єра з інновацій Михайла Федорова та міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна», — зазначив глава держави.

Володимир Зеленський повідомив, що рішенням Ставки спрямували додаткове фінансування на нашу ракетну програму і ракет власного виробництва буде більше.

«Ще одна доповідь Міністра оборони Рустема Умєрова — щодо насичення зброєю та технікою додаткових бригад. Активно працюємо з партнерами», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби на Покровському напрямку наші захисники відбили 41 ворожий штурм. Противник концентрував зусилля в районах Пантелеймонівки, Новоолександрівки, Воздвиженки, Іванівки, Желанного, Новоселівки Першої та Яснобродівки Донецької області.

На Торецькому напрямку, за підтримки авіації, ворог здійснив 26 атак неподалік населених пунктів Північне, Торецьк та Нью-Йорк.


Десантники нагадали, як отримати 100 000 за полоненого окупанта
Десантники нагадали, як отримати 100 000 за полоненого окупанта

Українські десантники вирішили нагадати, як можна отримати доплату у розмірі 100 000 гривень за взяття в полон російського окупанта.

Спортсмени ЗСУ здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті світу зі стрільби кульової
Спортсмени ЗСУ здобули золоту та срібну нагороди на чемпіонаті світу зі стрільби кульової

У Таллінні (Естонія) відбувається чемпіонат світу зі стрільби кульової по рухомій мішені, який триває з 20 по 26 липня 2026 року.

Без бронетехніки й пального: після великих втрат росіяни перейшли до оборони на Куп’янському напрямку
Без бронетехніки й пального: після великих втрат росіяни перейшли до оборони на Куп’янському напрямку

Окупанти не відмовляються від спроб просування на Куп'янщині, однак наразі не мають достатньо сил для проведення повноцінних штурмів.

Не встигли відкрити вогонь: українські дронарі знищили «Град», «Мста-Б» та «Гіацинт-Б»
Не встигли відкрити вогонь: українські дронарі знищили «Град», «Мста-Б» та «Гіацинт-Б»

На Добропільському напрямку прикордонники підрозділу «Фенікс» знищили три артилерійські системи росіян, скупчення FPV-дронів та техніку противника.

ВАКАНСІЇ
Olx Оператор БПЛА, військовослужбовець в 100 -ту бригаду ЗСУ

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Olx Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

WorkUa Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Olx Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Оператор БпЛА, зовнішній пілот

від 50000 до 192000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Сапер в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ