ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог став найбільш агресивним у районах Новоолександрівки й Желанного

Новини
2 Серпня 2024, 8:26
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Фото: Віталія Павленко / АрміяInform

Минулої доби по всьому фронту зафіксовано 127 бойових зіткнень. Третина з них — на Покровському напрямку.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 08:00 2 серпня.

Вчора російський агресор завдав по позиціях наших військ та населених пунктах п’ять ракетних, 63 авіаційних ударів та 1187 ударів дронами-камікадзе. Також він здійснив 4873 обстріли позицій наших військ і населених пунктів, 112 з них — із РСЗВ.

Авіація, ракетні війська й артилерія Сил оборони завдали ударів по чотирьох пунктах управління, засобу ППО, радіолокаційній станції та двох районах зосередження особового складу ворога.

На Харківському напрямку ворог продовжував активні дії, загалом відбулося п’ять бойових зіткнень. Бої точилися в районах населених пунктів Вовчанськ та Тихе.

На Куп’янському напрямку противник сім разів атакував позиції наших підрозділів. Основні зусилля загарбники прикладали в районах Піщаного та Стельмахівки.

На Лиманському напрямку наші війська відбили шість атак окупантів неподалік Макіївки та Торського.

На Краматорському напрямку наші воїни зупинили шість спроб противника прорвати нашу оборону в районах Часового Яру, Кліщіївки, Андріївки та у бік Григорівки Донецької області.

На Сіверському напрямку Сили оборони також відбили 11 штурмових дій росіян, поблизу Івано-Дар’ївки, Верхньокам’янського, Спірного, Виїмки та Переїзного.

На Торецькому напрямку, за підтримки авіації ворог здійснив 24 атаки неподалік населених пунктів Північне, Залізне, Торецьк та Нью-Йорк.

На Покровському напрямку наші захисники відбили 53 штурмові та наступальні дії. Противник концентрував зусилля в районах Новоолександрівки й Желанного, де провів вісім та 18 атак відповідно.

Окрім того, спроби окупантів просуватись вперед зупинено неподалік Пантелеймонівки, Воздвиженки, Свиридонівки, Новоселівки Першої, Яснобродівки та Калинівки Донецької області.

На Курахівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Парасковіївка та Костянтинівка, де ворог сім разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Времівському напрямку агресор здійснив два штурми наших позицій неподалік Водяного Донецької області.

На Оріхівському напрямку теж відбулись дві ворожі атаки, в бік Малої Токмачки.

На Придніпровському напрямку наші захисники жорстко припинили спробу окупантів просуватись на лівобережжі річки Дніпро.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань загарбників не виявлено.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник зберігає військову присутність, обстрілює населені пункти з території рф, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність.

Наші воїни продовжують завдавати окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення і в його тилу.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби загальні втрати російських загарбників становили 1100 осіб. Також наші воїни знешкодили три танки, вісім бойових броньованих машин, 42 артилерійські системи, дві РСЗВ, 37 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 56 автомобілів та шість одиниць спеціальної техніки.


Олександр Сирський відзначив внесок працівників Нацполіції в боротьбу з окупантами
Олександр Сирський відзначив внесок працівників Нацполіції в боротьбу з окупантами

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав працівників Національної поліції з їхнім професійним святом.

Одещина зазнала ракетного удару рф: поранено дві людини, пошкоджено цивільну інфраструктуру
Одещина зазнала ракетного удару рф: поранено дві людини, пошкоджено цивільну інфраструктуру

У ніч на суботу, 4 липня, російські війська завдали ракетного удару по цивільній інфраструктурі на Одещині.

Пам’яті головного сержанта Дмитра Корбутяка (позивний «Батя»)
Пам’яті головного сержанта Дмитра Корбутяка (позивний «Батя»)

Без вагань повернувся до війська, щоб захистити тих, кого любив.

Ворог атакував Україну ракетами Іскандер-М та Х-59/69, а також понад 80 ударними БпЛА
Ворог атакував Україну ракетами Іскандер-М та Х-59/69, а також понад 80 ударними БпЛА

У ніч на суботу, 4 липня, війська рф запустили по Україні дві ракети та понад 80 ударних безпілотників.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Командир міномета

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

Olx Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

WorkUa Укладач парашутів, військовослужбовець

від 23000 до 28000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область