ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Затримано головного сержанта роти за вимагання 30 тис. гривень за включення до списку «бойових» виплат

Новини
1 Серпня 2024, 17:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Донеччині судитимуть головного сержанта роти за вимагання коштів за включення побратима до списку на отримання додаткових виплат за участь у бойових діях. 

Про це повідомили у Спецпрокуратурі Східного регіону.

Слідством встановлено, що головний сержант роти вимагав неправомірну вигоду від старшого солдата цього ж підрозділу, за включення останнього до списку осіб, які отримують додаткові виплати за участь у бойових діях.

Встановлено, що підозрюваний за «винагороду» в 30 000 грн обіцяв забезпечити позитивне рішення.

Під час отримання неправомірної вигоди обвинуваченого було затримано.

Як повідомляла АрміяInform, судитимуть 41-річну жінку, мешканку Чугуєва  за крадіжку коштів з картки військовослужбовця, який зник безвісти, захищаючи Україну, зокрема й побратима свого чоловіка.

До речі, якщо вам цікавий більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу – підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.


Поля, посадки, населені пункти: «Mara» показала полювання на російську піхоту з неба
Поля, посадки, населені пункти: «Mara» показала полювання на російську піхоту з неба

Російська піхота ховається в полях, посадках і селах, але дрони «Mara» знаходять окупантів та завдають точних ударів.

ШІ, фейки та політичний розкол: у РНБО розповіли про нові методи російської пропаганди
ШІ, фейки та політичний розкол: у РНБО розповіли про нові методи російської пропаганди

У ЦПД заявили, що кремль намагається послабити Польщу зсередини через дезінформацію, соцмережі та політичний розкол.

«Ракети потрібні тут, а не на складах»: Президент заслухав доповідь щодо виконання домовленостей з партнерами
«Ракети потрібні тут, а не на складах»: Президент заслухав доповідь щодо виконання домовленостей з партнерами

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь щодо виконання оборонних домовленостей з нашими партнерами.

«Непридатність» за $7 тисяч: начальника ТЦК на Волині судитимуть за підробку висновку ВЛК
«Непридатність» за $7 тисяч: начальника ТЦК на Волині судитимуть за підробку висновку ВЛК

На Волині начальник одного з міських ТЦК та СП організував схему незаконного оформлення тимчасової непридатності до військової служби.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фармацевт (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

RobotaUa Водій кат. В

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

RobotaUa Артилерійський розрахунок (номер обслуги, служба за контрактом в ЗСУ)

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Olx Водій-санітар 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область