ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Запоріжжя за добу 440 разів опинилося під ударом окупантів

Новини
30 Липня 2024, 8:07
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Упродовж доби окупанти 440 разів ударили по Запорізькій області. Під ворожим вогнем перебували 12 населених пунктів.

Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Він зазначив, що війська рф вдарили ракетою по Запоріжжю. Також ворог завдав авіаційних ударів по Кам’янському та Лобковому.

«260 БПЛА різної модифікації атакували Біленьке, Гуляйполе, Малу Токмачку, Левадне, Роботине, Новоданилівку, Малинівку та Новоандріївку. 9 обстрілів з РСЗВ накрили Малу Токмачку, Новоданилівку та Новоандріївку», — зазначив очільник ОВА.

Іван Федоров розповів, що 168 артобстрілів завдано по території Приморського, Гуляйполя, Малої Токмачки, Новоандріївки, Роботиного, Новоданилівки, Малинівки та Левадного.

Крім цього, надійшло 11 повідомлень про руйнування житла. Мирні жителі не постраждали.

Як повідомляла АрміяInform, 29 липня окупаційні війська атакували населені пункти Бахмутського й Покровського районів Донецької області. Внаслідок обстрілів є загиблі та поранені.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Командир міномета 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Санітарний інструктор

від 20000 до 23000 грн

Лубни

Військова частина 3052 НГУ

Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування ДШВ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони