У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…
Представники Нотаріальної палати України за ініціативи Центрального управління захисту прав військовослужбовців Міноборони провели тренінг «Нотаріат назустріч військовослужбовцям» для представників військових частин щодо особливостей посвідчення документів.
Про це повідомило 29 липня Міністерство оборони України.
Заступниця міністра оборони Наталя Калмикова під час заходу анонсувала, що відомство контролюватиме якість надання військовослужбовцям послуг посвідчення документів командирами військових частин. Зокрема, оперативно буде реагувати на виклики та проводитиме відповідні навчання.
«Можливість посвідчення командиром документів військовослужбовців в умовах, коли людина під час війни не може потрапити до нотаріуса, дуже важлива. Але на сьогодні ми стикаємося із випадками, коли ця послуга надається некоректно і, в результаті, військовослужбовець замість вирішення питання, отримує проблеми. Тож ми маємо підвищувати рівень компетенцій та обізнаності командирів для того, щоб уникати таких випадків. Сподіваюсь, що це лише перший захід і ми зможемо долучити до навчання всіх хто має таку потребу», — заявила Наталія Калмикова.
Заступниця міністра також повідомила, що наразі триває розробка постанови Кабміну щодо створення служби супроводу військовослужбовців.
«Після прийняття відповідного документу у кожній бригаді або окремому підрозділі будуть визначені відповідальні особи, які будуть координувати питання, що стосуються виплат, рапортів, відпусток, відряджень, медичної допомоги військовослужбовцям. Це дозволить допомогти захисникам, які нещодавно почали проходити службу, а також їх безпосереднім командирам», — наголосила вона.
«Ми аналізуємо проблеми, з якими до нас звертаються військовослужбовці та члени їх родин. Сьогодні у фокусі нашої увагу найпоширеніші питання, з якими стикаємося, — довіреностей, заповітів та особистих розпоряджень. Запевняю, що нотаріуси в Україні є помічниками для військових і завжди готові допомогти. Дякуємо за співпрацю!», — заявила перший віцепрезидент Нотаріальної палати України Олена Кирилюк.
Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України працює над створенням ефективної системи надання допомоги пораненим військовослужбовцям.
Військовослужбовець 32 окремої механізованої бригади розповів про бій на Торецькому напрямку та знищення окупантів в укритті.
Президент України Володимир Зеленський обговорив питання повернення наших людей додому з полону під час зустрічі з Папою Римським Франциском. У майбутньому наша країна розраховує на сприяння Святого Престолу поверненню додому захоплених у російський полон українців.
Суд Донецької області ухвалив вирок громадянину за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.
32-річний Павло, офіцер Державної прикордонної служби України з позивним «Кардинал», двічі поранений, залишається вірним своїй місії та готовий продовжувати боротьбу до повної перемоги України.
Швидкісні броньовані десантно-штурмові кораблі Combat Boat-90 (Stridsbåt 90) забезпечують підсилення оперативних можливостей спецпризначенців Воєнної розвідки України на морі.
За даними командувача Медичних сил ЗСУ Анатолія Казмірчука, понад 70% військових, які зазнали поранень, після лікування повертаються до строю.
Захищаємо світ
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
від 21000 до 54000 грн
Степанівське, Сумська область
від 21000 до 23000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…