ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генштаб ЗСУ: війська рф безуспішно намагалися прорвати оборону в районах Часового Яру та Нью-Йорка

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Липня 2024, 8:22

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 149 бойових зіткнень.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗСУ станом на 08:00 25 липня.

За уточненою інформацією, за вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах чотири ракетні удари із застосуванням шести ракет, 58 авіаційних ударів (застосував, зокрема, 79 КАБів), здійснив 4811 обстрілів, 144 з них — із використанням реактивних систем залпового вогню.

На Харківському напрямку ворог продовжував штурмові дії. Тут відбулося вісім бойових зіткнень у районах населених пунктів Глибоке, Тихе та Сотницький Козачок.

На Куп’янському напрямку кількість боєзіткнень за добу становить вісім. Сили оборони відбивали штурмові дії противника біля трьох населених пунктів. Акцентував свої дії ворог у районах Синьківки, Стельмахівки та Петропавлівки.

На Лиманському напрямку наші війська відбили 15 штурмових дій окупантів у районах населених пунктів Макіївка, Невське та в Серебрянському лісі. На напрямку ворог активно застосовував штурмову авіацію.

На Сіверському напрямку Сили оборони відбили дев’ять атак поблизу Верхньокам’янського та Івано-Дар’ївки.

На Краматорському напрямку українські воїни зупинили 12 спроб противника прорвати нашу оборону в районах Часового Яру, Нового та в напрямку Новомаркового.

На Торецькому напрямку ворог зосереджував зусилля неподалік населених пунктів Північне та Нью-Йорк, де, за підтримки авіації, здійснив сім атак на позиції наших військ.

На Покровському напрямку наші захисники відбили 38 атак в районах населених пунктів Воздвиженка, Новоселівка Перша, Новоолександрівка, Вовче та Карлівка, де загарбники намагалися витіснити українські підрозділи із займаних позицій, активно застосовуючи штурмову та бомбардувальну авіацію.

На Курахівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Костянтинівки та Парасковіївки, де ворог 32 рази намагався прорвати оборону наших військ.

На Времівському напрямку окупанти здійснили 13 невдалих атак наших позицій біля Костянтинівки та Водяного. Били некерованими авіаракетами по Вугледару і в район Урожайного.

На Оріхівському напрямку відбулось три бойові зіткнення неподалік Роботиного, Малої Токмачки та Новодарівки.

На Придніпровському напрямку росіяни зазнали поразки під час чотирьох своїх атак на оборонні позиції наших захисників.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено. Оперативна обстановка без суттєвих змін.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник зберігає військову присутність, обстріляв з території рф українські населені пункти.

Наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам значних втрат в техніці та живій силі, виснажують наступальний потенціал ворога вздовж всієї лінії фронту та у тилу.

Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1230 осіб. Також українські воїни знешкодили 11 танків, 26 бойових броньованих машин, 45 артилерійських систем, два засоби ППО, 66 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 79 автомобілів та 11 одиниць спеціальної техніки.

Читайте нас в Telegram
Росія атакувала Одесу: є загиблий та поранені

У ніч на 26 травня російські війська атакували Одесу, внаслідок чого загинула людина, ще троє — дістали поранення.

Збільшилась кількість загиблих внаслідок російської атаки на Київ 24 травня
Збільшилась кількість загиблих внаслідок російської атаки на Київ 24 травня

Кількість жертв внаслідок масованої атаки на Київ, яку росіяни здійснили 24 травня, збільшилась до трьох осіб.

У Генштабі ЗСУ назвали напрямки, на яких було зафіксовано найбільше ворожих штурмів
У Генштабі ЗСУ назвали напрямки, на яких було зафіксовано найбільше ворожих штурмів

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 267 бойових зіткнень.

1010 окупантів, сім ББМ і понад 60 артсистем: бойові втрати росії за добу
1010 окупантів, сім ББМ і понад 60 артсистем: бойові втрати росії за добу

За минулу добу бойові втрати російської армії становили 1010 одиниць особового складу і 2242 одинці ворожої техніки.

У Міноборони провели тренінг із безбар’єрності та комунікації з ветеранами
У Міноборони провели тренінг із безбар’єрності та комунікації з ветеранами

В Україні з 25 по 31 травня проходить Національний тиждень безбар’єрності.

«Ракета для залякування»: навіщо Росія знову запустила «Орєшнік» по Україні
«Ракета для залякування»: навіщо Росія знову запустила «Орєшнік» по Україні

У ніч проти 24 травня росія завдала по Україні чергового комбінованого удару.

ВАКАНСІЇ
Вогнеметник (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Оператор взводу зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Командир катера

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Командир відділення-командир машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БПЛА (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

--- ---