Це ремонт, обслуговування, закупівля транспорту і техніки, спорядження, створення нормальних побутових умов для бійців. Для ведення активних бойових дій бригаді…
Третя окрема штурмова бригада ЗСУ опублікувала майже годинний фільм, який складається з кадрів, знятих її бійцями на екшн-камери під час операції в Авдіївці на початку лютого цього року.
Тоді через критичну ситуацію бригаду перекинули туди для підсилення українських підрозділів. Бійці 3 ОШБр зайшли в місто й, стабілізувавши лінію боєзіткнення, стали в оборону.
«Зваживши на ризик оточення підрозділів ЗСУ в Авдіївці, командування вирішує виводити Сили оборони з міста. Завдання Третьої штурмової – стати ар’єргардом та забезпечити відхід ЗСУ, тримаючи один з флангів», — зазначають в бригаді.
Ар’єргард (з французького — тилова охорона) — це військовий підрозділ, що охороняє війська під час переміщення із фронту в тил або вздовж фронту.
У відео, знятому на GoPro-камери, показані важкі стрілецькі оборонні бої, які вели воїни Третьої штурмової: тримати оборону доводилося на руїнах будинків місцевих мешканців.
Як зазначають у 3 ОШБр, в окупантів була серйозна перевага в озброєнні й техніці, вони застосовують КАБи, міномети, артилерію, касетні боєприпаси, FPV-дрони.
«окупанти мали кількісну перевагу, не жаліли піхоти. Захисникам Авдіївки доводилось відбивати нескінченні атаки, тримаючи позиції в умовах нестачі БК, провізії, води. На сон — кілька годин на добу, контролювати фланги треба на 360 градусів», — мовиться в описі до фільму.
Для окремих бійців Авдіївка стала першим бойовим виїздом, де вони проявили себе на 100%, чітко виконуючи поставлені завдання, кажуть у бригаді.
«На відзнятих кадрах — похмура атмосфера розбомбленого українського міста. Та попри надважкі бої бійцям вдається тримати високий бойовий дух та не втрачати почуття гумору, адже плечем до плеча б’ються надійні побратими», — додають у 3 ОШБр.
За час боїв в Авдіївці бійці бригади завдали серйозних втрат ударному угрупованню росіян.
«Завдяки героїзму та високій боєздатності воїнів бригади ворогу не вдалося оточити українські сили в Авдіївці. Третя штурмова виконала наказ, забезпечивши відхід підрозділів ЗСУ і лише після цього бійці 3 ОШБр вийшли з міста», — підсумовують автори фільму.
Нещодавно АрміяInform уже повідомляла, що бійці 12 бригади спеціального призначення «Азов» НГУ показали штурм ворожих позицій від першої особи. Як повідомили в бригаді, екшн-камери штурмовиків зафіксували зачистку російських позицій у Серебрянському лісництві.
@armyinformcomua
Правоохоронці ліквідували у центральних та західних областях України ще п’ять схем ухилення від мобілізації.
Російське командування продовжує вигадувати все більш збочені способи залякування своїх військових, щоб змусити їх виконувати поставлені задачі.
Українські безпілотники змушують російських загарбників буквально повзати перед ними на колінах.
Окупант на мотоциклі намагався перелетіти через танковий рів, впав і помер.
Українські оператори безпілотних систем зуміли уразити звичайним FPV-дроном російський розвідувально-ударний гелікоптер Ка-52 «Алігатор».
У п’ятницю, 16 травня, Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із очільниками Європейської ради Антоніу Коштою та Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
від 28100 до 128100 грн
Володимир, Волинська область
Це ремонт, обслуговування, закупівля транспорту і техніки, спорядження, створення нормальних побутових умов для бійців. Для ведення активних бойових дій бригаді…