ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Міноборони допустило до експлуатації у ЗСУ нові зразки пістолетів та пістолетів-кулеметів

Новини
18 Липня 2024, 18:11
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністерство оборони України оголосило про допуск до експлуатації у Збройних Cилах України близько 10 нових зразків пістолетів та пістолетів-кулеметів іноземного та українського виробництва.

Про це йдеться у повідомленні оборонного відомства.

Це рішення прийнято в рамках заходів, що здійснюються з початку широкомасштабного вторгнення рф.

До арсеналу ЗСУ увійшли пістолети іноземного виробництва від відомих зброярських компаній зі США, Італії та Бельгії. Більшість допущених до експлуатації пістолетів та пістолетів-кулеметів мають калібр 9 мм, однак серед них є також зразки з потужнішим калібром 11,43 мм.

Пістолети-кулемети відзначаються своєю легкістю, компактністю та ефективністю. Вони, як правило, оснащені магазинами на 30 набоїв, проте один із нових зразків може бути конвертований для використання магазинів на 15, 20 та 25 патронів. Цей зразок також обладнаний складним прикладом в обидві сторони та адаптером для встановлення глушника.

Всі пістолети-кулемети характеризуються дуже високою скорострільністю, що є вкрай важливим в умовах ближнього бою.

Відповідно до інформації Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки, процедура отримання номенклатурного коду НАТО для нового зразка озброєння і військової техніки (ОВТ) спрощена до 10 днів. Зразки ОВТ вітчизняного виробництва, які пройшли кодифікацію, дозволено закуповувати за кошти державного бюджету.

Як повідомляла АрміяInform, у 2024 році Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони України уклала понад 20 прямих контрактів із провідними світовими виробниками озброєння.

Закупівлі охоплюють як боєприпаси, так і сучасну зброю та військову техніку для потреб Збройних Сил України. 70% від суми укладених угод на закупівлі озброєння припадає на українських виробників.


Ворог втратив понад 1300 солдатів та пів сотні артсистем — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив понад 1300 солдатів та пів сотні артсистем — Генштаб ЗСУ

За минулу добу втрати армії країни-агресора склали 1280 солдатів та з танки.

Не чекати критичної точки: як у 199-му навчальному центрі працюють із причинами СЗЧ
Не чекати критичної точки: як у 199-му навчальному центрі працюють із причинами СЗЧ

Перші дві доби у військовій частині можуть багато в чому визначити, як військовослужбовець почуватиметься і діятиме надалі.

Уперше в одній операції спрацювали більше 15 різних засобів ураження: Президент про удар по Новоросійську
Уперше в одній операції спрацювали більше 15 різних засобів ураження: Президент про удар по Новоросійську

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь щодо удару Сил оборони по об'єктам окупантів в Новоросійську.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Електрик відділення зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Оператор БПЛА (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

WorkUa Навідник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

WorkUa Водій

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

RobotaUa Стрілець – помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вінниця

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )