ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До 8 років позбавлення волі загрожує харків’янину, який зливав координати українських захисників 

Новини
16 Липня 2024, 14:32
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Чоловік передавав російському куратору дані про місця дислокації українських захисників та заперечував збройну агресію рф.

Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, 45 — річний чоловік, який є співробітником одного з підприємств міста, а за сумісництвом займається ще й волонтерською діяльністю, свідомо вирішив допомагати ворогу.

Наприкінці грудня 2023 року чоловік через Telegram налагодив спілкування з представником рф, якому і передавав інформацію про базування українських військових і техніки на Харківщині.

Встановлено, що харків’янин, маючи проросійську позицію, грошей не отримував і працював «за ідею».

Він вишукував місця дислокації українських захисників у місті та прилеглих населених пунктах. Зловмисник фіксував місцеперебування Сил оборони та надсилав дані російському куратору у вигляді відповідних позначок на мапах, фотознімків і текстових повідомлень.

Крім того, чоловік ділився своїми поглядами серед однодумців, спілкуючись у проросійському чаті. Зокрема, обвинувачений негативно висловлювався про українських захисників, повторюючи фейки кремлівської пропаганди й намагаючись таким чином дискредитувати ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, затримано агента фсб, який коригував ракетні удари по Одесі.

 


Пішов у СЗЧ і розпалював національну ворожнечу: на Чернігівщині отримав вирок антисеміт
Пішов у СЗЧ і розпалював національну ворожнечу: на Чернігівщині отримав вирок антисеміт

У Чернігівській області засудили до 6 років ув’язнення військовослужбовця, який закликав до національної ворожнечі.

Затримали на гарячому в «кілзоні»: СБУ та Третій армійський корпус викрили російського коригувальника біля Лимана
Затримали на гарячому в «кілзоні»: СБУ та Третій армійський корпус викрили російського коригувальника біля Лимана

СБУ з допомогою воїнів 3-го армійського корпусу затримала фігуранта, який коригував ворожий вогонь по захисниках Лимана на Донеччині.

Перетворили мотоштурмовика на метеор: росіянин продовжив рух у вогні
Перетворили мотоштурмовика на метеор: росіянин продовжив рух у вогні

Пілоти 77-ї аеромобільної Наддніпрянської  бригади видовищно уразили окупанта, який мчав на великій швидкості до наших позицій.

Спалили $50 млн під Волновахою: уражені дві пускові установки ЗРК С-300
Спалили $50 млн під Волновахою: уражені дві пускові установки ЗРК С-300

Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.

ВАКАНСІЇ
Начальник електpостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Начальник полігону

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546