ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

З вересня Україна зможе щомісячно отримувати до 100 тисяч боєприпасів – президент Чехії

Важливі новини Новини
13 Липня 2024, 14:20
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В рамках чеської ініціативи з надання Україні артилерійських боєприпасів до кінця року Збройні Сили мають отримати до 500 тисяч боєприпасів.

Про це виданню ČTK розповів президент Чехії Петр Павел.

За його словами, в липні та серпні в Україну має надійти по 50 тисяч боєприпасів. А вже з вересня і до кінця року може доставлятися від 80 до 100 тисяч боєприпасів щомісячно.

Напочатку 2024 року президент Чехії повідомляв, що знайшов для України 800 тисяч снарядів поза межами ЄС та НАТО, але потребує фінансування аби доставити ці снаряди. Згодом сформувалася чеська ініціатива з надання Україні артилерійських боєприпасів. Наразі до цієї ініціативи долучилося понад 15 країн.

Як повідомляла 25 червня 2024 року АрміяInform, перша партія боєприпасів в рамках ініціативи прибула в Україну.


«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру
«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру

Направлено до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, яка ошукувала військовослужбовців під виглядом романтичних стосунків.

«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога
«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога

Бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ продовжують утримувати лідерство серед усіх складових Сил оборони України за кількістю уражених і знищених цілей.

Від виявлення до удару — лічені хвилини: як 58-ма бригада нищить ворога на Південно-Слобожанському напрямку
Від виявлення до удару — лічені хвилини: як 58-ма бригада нищить ворога на Південно-Слобожанському напрямку

У 58-й бригаді розповіли про ефективність дронів-«ждунів», боротьбу з ворожими БПЛА та модернізацію засобів безпілотної війни.

До програми «Плюси» в додатку Армія+ долучилися три нові компанії — Міноборони
До програми «Плюси» в додатку Армія+ долучилися три нові компанії — Міноборони

Військові можуть купувати зі знижками одяг і взуття, зброю та туристичне спорядження завдяки приєднанню до програми компаній ARBER, ІБІС та RIFT.

ВАКАНСІЇ
Olx Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Зв’язківець-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Водій (категорії B, C, D)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

WorkUa Механік броньованої техніки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Водій (кат. B, C, CE)

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

WorkUa Офіцер, лікар медичного пункту

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

ПУБЛІКАЦІЇ