Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Компанія BlueHalo підписала з Командуванням космічної та протиракетної оборони армії США (SMDC) контракт на розробку передових систем спрямованої енергії в межах програми дослідження і розвитку лазерних технологій (LARDO).
Як зазначено на офіційному порталі цього американського розробника систем спрямованої енергії та протиракетної оборони, загальна сума угоди становить $95,4 млн, повідомляє АрміяInform.
Програма LARDO, яка є частиною ініціативи в галузі досліджень і розробок SMDC, спрямована на створення передових прототипів лазерних систем зброї. Ці системи призначені для підвищення обороноздатності шляхом інтеграції передових технологій, що охоплюють автоматизацію, підвищення ефективності та надійності, а також оптимізацію розмірів, ваги та потужності систем.
Головний технічний директор BlueHalo д-р Вікрам Маніконда заявив, що компанія розробляє інновації в галузі протиповітряної оборони не тільки за допомогою технологій спрямованої енергії, але також за допомогою систем діагностики, спостереження та контролю, які дозволяють їх обслуговування, експлуатацію та постійне вдосконалення в цій галузі. Пропоновані рішення надають військовим комплексну систему для розробки використання лазерної зброї відповідно до вимог національної безпеки.
«Ми розробляємо інструменти, щоб виграти наступну війну. Але робимо їх настільки потужними, щоб наступної війни не було», — наголосив Вікрам Маніконда.
Використовуючи досягнення BlueHalo в галузі технологій протидії безпілотним авіаційним системам (C-UAS) та уроки, що були зроблені з активного розгортання своїх лазерних систем LOCUST, BlueHalo керуватиме постійним поліпшенням характеристик системи, дослідженнями та створенням прототипів для підвищення продуктивності й довговічності, а також підвищення летальності.
Лазерні системи LOCUST від BlueHalo, що вже успішно розгорнуті за межами США, забезпечують успіх багатопрофільних місій щодо усунення загроз БПЛА та захисту сил. Система LOCUST поєднує в собі оптичне й лазерне обладнання з передовим програмним забезпеченням, штучним інтелектом та обробкою даних для активації та покращення «ланцюжка знищення» за допомогою спрямованої енергії, яка включає відстеження, ідентифікацію й ураження широкого спектру цілей.
LOCUST потужністю до 20 кВт являє собою лазерну зброю для ППО малої дальності з усіма необхідними засобами управління. Система автономна, що забезпечує мобільність і швидке розгортання, і може бути легко переміщена за допомогою базового обладнання.
Також система оснащена радаром і модулем спостереження, розташованим на висувній щоглі й закріпленій на піддоні, що відповідає стандарту 463L для зручності переміщення. Переносне корисне навантаження може містити універсальну чотиридіапазонну систему електронної атаки (EA), комплексний 360-градусний радар і пристрій для визначення напрямку руху здалеку.
У компанії підкреслили, що новий контракт з Пентагоном дозволяє BlueHalo продовжувати роботу над розробкою та створенням передових систем лазерної зброї для винищувачів, надаючи кілька прототипів із підвищеною автоматизацією, ефективністю, продуктивністю й підвищеною міцністю, а також покращеними розмірами, вагою та потужністю (SWAP).
@armyinformcomua
Українські військові поділилися вражаючими кадрами зі ще однією «дорогою смерті», буквально всіяною тілами російських загарбників.
Українські воїни з 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ продовжують поповнювати обмінний фонд російськими полоненими.
У четвер, 19 червня, Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо санкційної політики та спільного із партнерами тиску на кремлівський режим.
Українські захисники поділилися неймовірно напруженим відео, на якому російський оператор оптоволоконного FPV-дрона намагається уразити нашого бійця, проте той виявляється для нього занадто спритним.
Україна повернула з полону військових ЗСУ, НГУ та ДПСУ. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Більшість бійців перебували в полоні з 2022 року.
Міністерство оборони України продовжує впроваджувати сучасні цифрові інструменти взаємодії з бізнесом.
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…