ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олександр Сирський: Українські воїни ніколи не пробачать вбивства та терору мирних людей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Липня 2024, 12:28

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що вчорашній масований ракетний удар по містах України вразив увесь світ своєю жорстокістю та підступністю.

Про це йдеться в заяві Головнокомандувача ЗСУ.

Олександр Сирський наголосив, що російські терористи цинічно та цілеспрямовано вдарили по цивільних об’єктах, зокрема по дитячій лікарні «Охматдит».

«Сьогодні, в день жалоби за невинно загиблими у нашій столиці та інших містах України, я схиляю голову разом з усім українським народом на знак світлої пам’яті. Ми, українські воїни, ніколи не пробачимо вбивства та терору мирних людей. Воєнні злочини не мають термінів давності, і всі причетні невідворотно понесуть покарання», — наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, станом на ранок 9 липня відомо про 38 загиблих внаслідок російського ракетного удару по Україні, серед них четверо дітей.

8 липня росія здійснила масований удар по Україні. Ворог випустив близько 40 ракет різних типів. У Києві одна з російських ракет влучила в корпус дитячої лікарні «Охматдит».

Читайте нас в Telegram
«Крим як військовий плацдарм»: ГУР розкрило плани рф щодо тотальної мілітаризації півострова

росія перетворює тимчасово окупований Крим на військовий плацдарм із високою концентрацією озброєння.

Торгували гуманітарними автомобілями для ЗСУ: на Волині викрили «благодійників»
Торгували гуманітарними автомобілями для ЗСУ: на Волині викрили «благодійників»

На Волині викрили схему незаконного ввезення на територію України легкових автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ.

У 25-й бригаді ДШВ масштабують підрозділи дронів-перехоплювачів для захисту неба
У 25-й бригаді ДШВ масштабують підрозділи дронів-перехоплювачів для захисту неба

У 25-й повітрянодесантній бригаді розширюють систему протиповітряної оборони на основі дронів-перехоплювачів.

Ворожі дрони кілька разів атакували Богодухів: п’ятеро постраждалих
Ворожі дрони кілька разів атакували Богодухів: п’ятеро постраждалих

Сьогодні, 21 квітня, російські війська кілька разів били по Богодухову, внаслідок чого п’ятеро людей постраждали.

Зменшення санкційного та політичного тиску позначилося зростанням військових амбіцій ворога — Президент
Зменшення санкційного та політичного тиску позначилося зростанням військових амбіцій ворога — Президент

Володимир Зеленський заслухав доповіді командування ЗСУ про те, що планує ворог та які пріоритети визначені для російської армії політичним керівництвом.

«Триває битва за логістику» — на Лиманському напрямку «вирізають» будь-який рух на передньому краю
«Триває битва за логістику» — на Лиманському напрямку «вирізають» будь-який рух на передньому краю

На Лиманський напрямок ворог підтягує свіжі екіпажі безпілотних систем.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина А7312

Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець, снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---