ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах оборони розповіли про втрати росіян за три місяці наступу на Часів Яр

Важливі новини Новини
7 Липня 2024, 11:19
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Часів Яр

За три місяці наступальних дій на Східному напрямку російська армія втратила орієнтовно 82 тисячі солдатів. 

Про це в етері телемарафону «Єдині новини» 7 липня розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин.

Так, ведуча запитала, чи відповідає реальності інформація видання Forbes про те, що росіяни втратили в битві за Часів Яр 99 тисяч осіб — вбитими та пораненими, і наскільки ця цифра близька до реальності. 

«Цифра близька до реальності в тому плані, що міжнародні експерти та аналітики мали на увазі (число втрат — Ред.) за час активних бойових дій, за три місяці, по всій лінії бойового зіткнення. Така цифра може бути. На нашому напрямку — я спеціально підрахував — втрати ворога у квітні склали понад 24 тисячі, за травень — майже 26 тисяч. І за червень — майже 32 тисячі. Тобто, загальна цифра за три місяці наступальних дій в районі як і Часового Яру, так і по всій лінії Східного напрямку становить 82 тисячі окупантів. Але ще є інші напрямки — цифра може дійде й до 90 тисяч», — розповів Назар Волошин. 

Водночас речник підкреслив, що цифра втрат ворога за весь час «активної ворожої часовоярської операції» по знищенню мікрорайону «Канал» становить до 5 тисяч знищеного особового російського складу. 

«Їх поховано в тих посадках, вони вже не повернуться додому», — резюмував Волошин. 

Як повідомляла АрміяInform, на ранок 7 липня по Часовому Яру на Донеччині було зафіксовано понад 280 обстрілів з різних видів озброєння, основна частина обстрілів прийшлася на південну частину міста.

 


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

WorkUa Майстер БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

WorkUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Senior Data Analyst

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Olx Офіцер запасу морського напрямку

від 30000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область