У Запоріжжі суд виніс вирок місцевому жителю, який адміністрував кілька телеграм-каналів. Чоловік публікував дані про пересування військових та правоохоронців і тим самим перешкоджав…
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський провів робочу зустріч за участі найуспішніших командирів бойових підрозділів БПЛА.
На ній були присутні «Мадяр», «Ахіллес», «Фармацевт», «Флінт», «Дим», «Чарлі», «Гуру», «К-2» та інші. Деякі командири доєднались у польових умовах.
Олександр Сирський зазначив, що в реаліях сучасних бойових дій кількість уражень безпілотниками виходить на один рівень з артилерією, що робить дрони одним із пріоритетів для війська.
Тому Сили оборони продовжують роботу над масштабуванням досвіду успішного застосування на фронті всіх видів БПЛА.
«Наше завдання — технологічно бути на крок попереду ворога як в ураженні дронами, так і в захисті від них. Але найважливішим завданням технологій та інновацій є збереження життя наших військових», — пояснив він.
Головнокомандувач ЗСУ також додав, що безпілотні системи — одна з найдинамічніших сфер, де зміни відбуваються щодня, тому Україна не має права відставати ані на крок.
«Маємо чіткий план дій. Спільна робота триває. Дякую усім, хто допомагає, тренує операторів дронів, виробляє і постачає дрони для Сил оборони», — резюмував Олександр Сирський.
Нагадуємо, що Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський раніше зазначав, що один із важливих напрямів — максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ.
Для пришвидшення цієї роботи був сформований новий рід військ: Сили безпілотних систем. Україна стала першою країною, що створила новітній рід військ.
Як повідомлялося, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ планують укомплектувати на 20 відсотків досвідченими командирами з бойових підрозділів і ще на 80 відсотків за рахунок рекрутингу.
На початку червня командувач Сил безпілотних систем ЗСУ полковник Вадим Сухаревський заявив, що у 2024 році держава поставила Збройним Силам у шість разів більше дронів, ніж за весь попередній рік.
В Соборному районі міста Дніпра 4 травня відбулася стрілянина, під час якої постраждали військовослужбовці ТЦК та СП.
У 3-й важкій механізованій Залізній бригаді розповіли про безпілотну логістику та новий рівень харчування на передовій.
Тюремний строк отримав відставний військовий інструктор-іноземець, який працював на фсб.
Пілоти важких бомберів 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Нацгвардії не тільки нищать ворога, але й беруть його у полон.
Якщо є підстави вважати, що захисник потрапив у полон, важливо діяти послідовно та зібрати максимум інформації.
Пілоти підрозділу Ivan Franko Group завдали ударів по тилових шляхах від села Піски до міста Дебальцеве, на відстані до 60 кілометрів від фронту.
Механік-водій, військовослужбовець
від 30000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
У Запоріжжі суд виніс вирок місцевому жителю, який адміністрував кілька телеграм-каналів. Чоловік публікував дані про пересування військових та правоохоронців і тим самим перешкоджав…