ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ВМС ЗСУ розповіли про кораблі рф у новоросійську, яким довелося втікати з Криму

Актуальні новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 3 Липня 2024, 10:52

Окупанти змушені були вивести значну частину свого флоту з тимчасово окупованого Криму до порту новоросійськ, який в принципі не розрахований на таку кількість.

Про це в ефірі «Суспільного» розповів речник Військово-Морських Сил ЗС України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«Новоросійськ — це одна з двох військово-морських баз в акваторії Чорного моря, яка використовується чорноморським флотом так званої російської федерації. Основна — це Севастополь і завжди нею була. А друга — це військово-морська база Новоросійськ, вона так і називається. Тобто це конкретна локація, яка призначена для того, щоб перебували військові кораблі з відповідною інфраструктурою, проте все одно вона, можна сказати, допоміжна», — зазначив Дмитро Плетенчук.

Він наголосив, що Крим для росіян завжди був основним їхнім хабом, там живуть родини військових моряків, там у них все фактично.

«І Новоросійськ зараз вимушений прийняти ту кількість людей, на яку він не розрахований, звісно, через те, що вони вимушені були піти з Криму», — пояснив речник.

Дмитро Плетенчук також прокоментував заяви росіян про нібито вибухи сьогодні вночі поблизу новоросійська.

«Так, окупанти скаржилися, що щось відбувається. З іншого боку, враховуючи те, що остання атака відбувалася якраз з новоросійська, причому це був один з тих сценаріїв, про які ми вже спілкувалися, це коли вийшов фрегат на зовнішній рейд, відстрілявся і повернувся швидко в пункт базування. Тому ви бачите, що в принципі росіяни роблять все для того, щоби спровокувати можливі дії з боку України. Але знову таки підтвердити цю інформацію я поки що не готовий», — додав він.

Читайте нас у Facebook
Ворожі БПЛА вдарили по Черкасах: 11 травмованих, виникли пожежі
Ворожі БПЛА вдарили по Черкасах: 11 травмованих, виникли пожежі

У ніч на 24 травня російські БПЛА атакували Черкаси, внаслідок чого 11 людей травмовані, з них двоє дітей.

У Києві збільшилась кількість постраждалих унаслідок масованої атаки рф
У Києві збільшилась кількість постраждалих унаслідок масованої атаки рф

Станом на 8:10 відомо, що унаслідок масованої атаки рф на Київ загинула літня жінка, ще 34 людини постраждали, серед них дві дитини.

Мінус 1110 окупантів, бронетехніка та НРК: втрати російської армії за добу
Мінус 1110 окупантів, бронетехніка та НРК: втрати російської армії за добу

За минулу добу бойові втрати російської армії склали 1110 одиниць особового складу танк і чотири бойові броньовані машини.

На Київщині ліквідували наслідки масованої російської атаки
На Київщині ліквідували наслідки масованої російської атаки

Унаслідок чергової російської атаки у Київській області зафіксовано пошкодження житлових будинків, а також займання у кількох районах області.

Одна з наймасовіших атак по Києву: є загиблий і поранені, руйнування і десятки пожеж у місті
Одна з наймасовіших атак по Києву: є загиблий і поранені, руйнування і десятки пожеж у місті

Російська армії завдала масованого ракетного удару по Києву вночі 24 травня. Є загиблий та поранені.

ВАКАНСІЇ
Кінолог-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Оператор FPV-дрона

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

--- ---