Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
російські війська в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» за червень втратили понад 8000 тисяч солдатів.
Про це в етері телемарафону «Єдині новини» розповів речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин.
«Червень був надто активним і „гарячим“ першим місяцем літа, як на всій лінії бойового зіткнення, так і в східній оперативній операційній зоні. Думаю, найвищі показники будуть у втратах особового складу, їх буде більше — понад 8 тисяч», — розповів він.
За словами речника, в статистиці за місяць буде великий показник активних бойових дій та ворожих штурмів, оскільки лише за минулий тиждень було близько 1000 бойових зіткнень.
«Перед цим — 732, ще до цього — до 700. Велика кількість буде знищеної бронетехніки, артсистем, дронів. Також — важких вогнеметних систем, засобів РСЗВ та спеціальної техніки», — зазначив речник ОСУВ «Хортиця».
Як повідомляла АрміяInform, Президент розповів про співвідношення втрат на війні: 1 до 6.
Піднімаючи грошове забезпечення військовослужбовцям, Міністерство оборони України не могло не підняти його командирам.
За перші дні роботи спрощеного механізму добровольного повернення з СЗЧ, вже подано 80 рапортів на переведення, з яких 22 погоджені.
Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…