Суд Києва визнав винним блогера, який брав участь у створенні відео із закликами до силового спротиву військовим ТЦК, поліції та СБУ. За рішенням суду, чоловіку…
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що українські військові дали змогу розпочати переговорний процес, який призведе до вступу України до ЄС.
Про це очільник уряду заявив під час виступу на першій міжурядовій конференції щодо початку переговорів про членство України в ЄС у Люксембурзі.
«Тисячі найкращих синів та доньок України віддали свої життя за незалежну європейську Україну. Я схиляю голову у пам’ять про полеглих українських героїв. Я схиляю голову на знак подяки українським військовим, які зробили цей день можливим. За те, що вони дали змогу розпочати переговорний процес, який врешті-решт призведе до вступу України до ЄС. Ми зробимо усе можливе, аби досягти цього», — заявив Денис Шмигаль.
За його словами, на шляху до членства Україну чекає ще досить багато роботи. Але українці готові до цього.
«Ми продемонстрували, що здатні просуватися швидко й досягати неможливого. Сьогоднішня подія це чітко демонструє», — додав Прем’єр-міністр.
Денис Шмигаль зазначив, що міжурядові конференції – це робота між Україною та представниками всіх держав ЄС фактично над частинами майбутнього договору про вступ.
«Згідно із затвердженою переговорною рамкою, ми пройдемо всіма розділами наших відносин і по кожному маємо дійти згоди. Обов’язково цього досягнемо – як і всіх інших наших, українських, цілей», – запевнив очільник уряду.
Денис Шмигаль висловив переконання, щомайбутнє членство України — це найкраща відповідь Європи на нинішні виклики й унікальна можливість зміцнити Євросоюз.
Як повідомляла АрміяInform, Президент з нагоди початку переговорів про вступ України до ЄС заявив, що сьогодні цей день, заради якого працювали всі.
25 травня Повітряні Сили ЗСУ застосували крилаті ракети повітряного базування Storm Shadow для успішного знищення важливого пункту управління та зв’язку ворога.
Нині захисниця служить начальницею групи персоналу штабу одного з батальйонів 152-ї єгерської бригади імені Симона Петлюри.
Реальні терміни ув’язнення отримали одразу троє російських агентів, яких СБУ викрила в Одесі у липні 2024 року.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка знищили ворожих штурмовиків.
Чоловік та жінка з Вінниччини брали усього по 10 тисяч гривень з громадян призовного віку, які бажали незаконно переправитися до Євросоюзу.
Служба безпеки України та Національна поліція викрили колаборанта, який під час окупації Харківщини працював на російську адміністрацію у Дворічній.
Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
Старший стрілець-оператор, військовослужбовець
від 20000 до 50000 грн
Запоріжжя
Василівський РТЦК та СП
Суд Києва визнав винним блогера, який брав участь у створенні відео із закликами до силового спротиву військовим ТЦК, поліції та СБУ. За рішенням суду, чоловіку…