ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Група росіян вирішила заховатися у підвалі, але за ними туди зайшов український фугас

Відео Новини
21 Червня 2024, 20:02
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Група росіян вирішили заховатися у підвалі, блукаючи руїнами знищеного українського населеного пункту, але їх швидко спіткала невдача.

Бійці 47-ї окремої механізованої бригади вирішили, що їм там не місце і скинули на схованку фугас вагою в чотири кілограми, який поховав окупантів під землею.

Відповідне відео роботи підрозділу Strike Drone Company було опубліковане в стрімі Армія TV (з 2:02):

Напередодні АрміяInform повідомляла, що під час складного бою в руїнах боєць 47-ї окремої механізованої бригади показав приклад сталевих нервів і влучної стрільби застрелив двох окупантів під Авдіївкою.


Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць
Абсолютний рекорд 53-ї бригади: зенітники знищили 615 ворожих дронів за місяць

Зенітники 53-ї окремої механізованої бригади за місяць знищили 615 російських безпілотників — це новий рекорд підрозділу.

Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»
Оператори 3-го полку ССО уразили російський «Град»

Оператори підрозділу «Хорнет» 3-го полку ССО уразили російську РСЗВ БМ-21 «Град».

«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів
«Приклад, вартий наслідування»: Президент присвоїв Владиславу Польському звання Героя України за порятунок воїнів

Президент України присвоїв звання Героя України молодшому лейтенанту Владиславу Польському, який урятував двох поранених воїнів.

Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари
Більше дипстрайків і захист неба: Президент окреслив завдання для очільника Міноборони Євгенія Хмари

Міноборони має посилити далекобійні удари, захист українського неба та забезпечення війська.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa SMM-фахівець, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Водій-механік

Львів

Військова частина А2678

WorkUa Зам. командира роти

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

WorkUa Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

RobotaUa Майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки

від 20000 до 55000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

RobotaUa Снайпер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ