До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…
Відразу дванадцять собак-саперів поповнили лави Збройних Сил України, повідомила служба зв'язків з громадськістю Командування Сил підтримки ЗСУ.
У відомстві зазначили, що їх передали у рамках довготривалого проєкту Європейського Союзу та України.
“Чотирилапі пройшли відповідну підготовку та склали кваліфікаційний тест. Відтепер їх завданням буде розмінування і очищення українських земель від вибухових небезпечних пристроїв, нерозірваних снарядів і боєприпасів. Побажайте успіхів молодому поповненню війська!”, – сказано в повідомленні.
Раніше АрміяInform розповідала про те, як у Національній гвардії України прокоментували історію з поїздкою в потязі службового собаки Ермі, яка викликала бурхливі обговорення в соцмережах.
Екіпаж FPV-перехоплювачів «Чорний яструб» знищив 80-й російський ударний безпілотник типу Shahed.
Військовослужбовець оформлював FPV-дрони як втрачені в бою, а потім продавав їх.
Україна наблизилася до створення власної балістичної ракети та продовжує швидко нарощувати виробництво далекобійного озброєння.
Справу про постачання до ЗСУ 300 тисяч непридатних тактичних рукавиць передали до суду.
До проєкту зі створення приватних груп протиповітряної оборони долучилися вже 30 вітчизняних компаній.
Унаслідок чергової російської атаки безпілотниками на Одещині постраждали троє людей.
До складу злочинної організації входили керівники громадських організацій, фізичні особи-підприємці та інші особи, а координувала діяльність групи посадовиця — заступниця керівника Волинської обласної військової…