ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сьогодні десяті роковини першої масової трагедії в російсько-українській війні — знищення українського транспортного літака ІЛ-76

Новини
14 Червня 2024, 12:06
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

40 десантників та 9 членів екіпажу загинули тоді на Луганщині. Їх імена навіки вкарбовані в історію протистояння з ворогом.

Про це повідомляє голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

На той момент аеропорт у Луганську контролювали українські військові. Вони героїчно тримали оборону стратегічного об’єкта 146 днів. Повітряний шлях залишався єдиним можливим методом підтримки.

Уночі 14 червня ворог відкрив вогонь по українському літаку: російський ПЗРК «Ігла» вразив ІЛ-76 з військовослужбовцями 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади, який заходив на посадку в Луганський аеропорт. Усі, хто був на борту, загинули.

Ще тоді окупанти показали свою цинічність, адже заявили, що на борту не було нікого.

Відтоді і до сьогодні ані жорстокість противника, ані його методи не змінилися. На жаль, кількість жахливих трагедій лише збільшується.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Сили оборони знищили ворожий склад БК.


За добу ліквідовано 68 точок вильоту ворожих дронів — СБС
За добу ліквідовано 68 точок вильоту ворожих дронів — СБС

Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 1816 цілей противника.

Один батальйон «Ахіллеса» за місяць уразив майже 800 окупантів
Один батальйон «Ахіллеса» за місяць уразив майже 800 окупантів

Попри постійне перекидання російських резервів, українські оборонці стримують наступ. Один батальйон «Ахіллеса» за місяць уразив майже 800 окупантів.

Шахраї націлилися на військових: Нацполіція розповіла, як не втратити гроші під час купівлі авто та дронів
Шахраї націлилися на військових: Нацполіція розповіла, як не втратити гроші під час купівлі авто та дронів

Нині збільшилась кількість випадків вчинення шахрайств під приводом купівлі та доставки автомобілів, дронів та інших товарів.

Від Маріуполя до Чонгара: Signum перекриває головну артерію окупантів
Від Маріуполя до Чонгара: Signum перекриває головну артерію окупантів

Оператори БПЛА підрозділу Signum уражають ворожі цілі на головній логістичній артерії окупантів на «сухопутному коридорі» до Криму

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Стрілець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Стpілець-зенітник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

WorkUa Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

ПУБЛІКАЦІЇ