ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Едельвейси» ліквідували рідкісний російський комплекс «Борисоглебськ-2»

Новини
11 Червня 2024, 15:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» знищили російський багатофункціональний комплекс радіоелектронної боротьби РБ-301Б «Борисоглебськ-2».

Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин.

За його словами, наші захисники вразили комплекс за допомогою FPV-дрону східніше від Покровська Донецької області.

«Борисоглєбськ-2» — російський комплекс радіоелектронної боротьби. Використовується для придушення супутникового звʼязку, радіонавігаційних систем, створення перешкод у різних діапазонах. На озброєнні армії рф — з 2013 року, з 2014-го застосовується противником у війні проти України.

Також він додав, що відстань від тимчасово окупованого Покровська до лінії боєзіткнення становить близько 10 км.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони вразили чотири гармати й три вантажівки окупантів.


Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами
Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами

У росії планують дедалі активніше наповнювати бюджет за рахунок штрафів і санкцій проти власних громадян та бізнесу.

Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів
Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів

Українські безпілотники дедалі відчутніше змінюють ситуацію на фронті та завдають ударів не лише по передовій, а й у глибокому тилу російських військ.

Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали
Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали

Вранці 14 липня окупанти скерували керовану авіацію по населеному пункту Дергачівської громади.

«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир
«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир

Військово-морські сили ЗСУ оприлюднили супутникові знімки російського сторожового корабля «Ізумруд», ураженого біля причалу в тимчасово окупованому Криму.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець, помічник гранатометника в ЗСУ

від 50000 до 150000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Кулеметник, військовослужбовець

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Снайпер

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

WorkUa Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

WorkUa Водій БТР

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

WorkUa Кабельник-спаювальник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша