Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
На тимчасово окупованій частині Херсонської області знову фіксуються випадки, коли місцеві колаборанти виселяють українців з власних будинків. Для цього вигадують різні приводи: евакуація через обстріли, загрози стихійного лиха чи просто лякають мобілізацією або тюрмою.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
У звільнені квартири чи будинки місцеві поплічники окупаційної влади розселяють російських військових.
«Це ще одна схема заохочення вступати в ряди армії загарбника – обіцяючи розв’язувати житлові питання за рахунок захоплених територій та майна цивільного населення», — йдеться в повідомленні.
Окрім операції по переселенню, на ТОТ Херсонської області спостерігається збільшення блокпостів на в’їзди у населені пункти. Є випадки, коли ворог закриває в’їзд у село чи місто.
У відомстві заявили, що ворог робиться це з метою приховування своїх злочинів та не дати можливість повернутися людям у свої помешкання.
Як повідомляла АрміяInform, у «вишах» на окупованих територіях росіяни відкривають кафедри офіцерів служби РЕБ.
Один із принципів нової контрактної системи — справедливо враховувати вже пройдений шлях військового. Це передбачає перший трансформації Сил оборони.
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…