ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Україна зацікавлена у співпраці з балканськими країнами у військово-промисловій сфері  

Новини
7 Червня 2024, 20:17
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков заявив під час Балкано-українського форуму оборонної промисловості DFNC1: Balkan Edition.

Інформацію про форум оприлюднило 7 червня Міністерство оборони України.

У межах форуму обговорювались важливі питання співпраці у сфері оборонної промисловості, а також шляхи зміцнення обороноздатності України через посилення міжнародної підтримки.

Форум став платформою для обміну досвідом та зміцнення зв’язків між Україною та країнами Балканського регіону.

«Україна вдячна всім іноземним партнерам, які допомагають відстоювати її територіальну цілісність та незалежність. Завдяки такій підтримці ми змогли зміцнити наші оборонні можливості, забезпечити військових необхідним озброєнням та технікою, а також організувати їх навчання», — зазначив Дмитро Кліменков.

За його словами, внесок іноземних партнерів є надзвичайно важливим у боротьбі України за свободу та суверенітет.

«Ми високо цінуємо кожен крок, спрямований на посилення обороноздатності України», — зауважив Дмитро Кліменков.

За його словами зараз Міноборони вибудовує нову архітектуру оборонних закупівель за практиками НАТО.

«Ми повинні створити ефективно працюючий механізм забезпечення військових всім необхідним – від озброєння до продуктів харчування та одягу. Маємо перші позитивні результати, зокрема щодо суттєвої економії коштів під час закупівель і рекордне контрактування майна для ЗСУ», розповів Дмитро Кліменко.

Він також зустрівся з заступником міністра оборони Болгарії Аделіною Ніколовою. Сторони обговорили посилення оборонної співпраці.

«Зустріч з колегами з Болгарії є ще одним кроком до поглиблення оборонної співпраці. Впевнений, що наші подальші спільні проєкти зміцнять безпеку наших країн та зроблять їх менш вразливими перед сучасними викликами й загрозами», — сказав Дмитро Кліменков.

Як повідомляла АрміяInform, ЗСУ вперше отримають хімічні грілки від вітчизняного виробника.

 


Бійці «Prime» рознесли позицію росіян: знищено гармату, боєкомплект і укриття
Бійці «Prime» рознесли позицію росіян: знищено гармату, боєкомплект і укриття

На Північно-Слобожанському напрямку бійці підрозділу «Prime» 5-го прикордонного загону завдали точного удару по позиціях російських військ.

РЛС, склади боєприпасів і пункти управління БПЛА: Сили оборони завдали нових ударів по ворогу
РЛС, склади боєприпасів і пункти управління БПЛА: Сили оборони завдали нових ударів по ворогу

24 липня та в ніч на 25 липня 2026 року підрозділи Сил оборони завдали ураження низці важливих військових цілей противника.

У застосунку Армія+ запрацювала програма переведення військових у межах 16-го та 19-го корпусу
У застосунку Армія+ запрацювала програма переведення військових у межах 16-го та 19-го корпусу

Військовослужбовці 16-го та 19-го армійських корпусів ЗСУ можуть подати через Армія+ рапорт на переведення до іншої частини свого корпусу.

«Азов» зірвав один із наймасштабніших штурмів рф: розгромлено дві армії та танкову дивізію
«Азов» зірвав один із наймасштабніших штурмів рф: розгромлено дві армії та танкову дивізію

1-й корпус НГУ «Азов» спільно із Силами оборони відбив один із наймасштабніших механізованих штурмів РФ, ліквідувавши 123 окупантів і десятки одиниць техніки.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Кухар у військовий шпиталь (ЗСУ)

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

WorkUa Кухар

від 10000 до 15000 грн

Васильків

Військова частина А1789

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Olx Командир танка, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП