У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Знищення в тимчасово окупованому Криму російського рейдового буксира «Сатурн» зменшило здатність ворога щодо розбудови захисної інфраструктури.
Про це в ефірі «Суспільного» сказав речник Військово-Морських Сил ЗС України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.
«Він встановлював бонові загородження, які мали і його врятувати. Але не так сталося, як гадалося. Це якраз той випадок. Може здатися, що цікавого у буксирі, що це за така важлива ціль, що на неї потрібно витрачати ресурс. Насправді на фронті немає неважливих елементів. На фронті кожен виконує свою частину роботи», — сказав Дмитро Плетенчук.
Він додав, що тепер без рейдового буксира певні завдання ворог не здатен виконувати.
«Буксир виконував важливі завдання із розбудови оборонної інфраструктури. Тому відповідно це була теж дуже цікава ціль і знищення звужує можливості ворога з будівництва тих самих загороджень», — пояснив речник.
Як повідомляла АрміяInform, 6 червня спецпідрозділ 9-го департаменту ГУР МО України біля берегів тимчасово окупованого Криму завдав успішного удару по російському рейдовому буксиру проєкту 498 «Сатурн» або «Протей».
Внаслідок операції в акваторії озера Панське чергове судно російських загарбників знищено.
За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.
Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…