ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Ухвалено рішення про примусову евакуацію дітей із семи населених пунктів Донеччини

Новини
6 Червня 2024, 20:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Рішення було ухвалено через безпекову ситуацію. Його погодили члени Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану на засіданні під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Про це повідомило увечері 6 червня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Загалом у межах обов’язкової евакуації у примусовий спосіб планується вивезти 261 дитину із семи населених пунктів Донецької області.

Вони разом із батьками або іншими законними представниками будуть евакуйовані до безпечних регіонів.

Список населених пунктів з яких будуть евакуювати дітей, міністерство не оприлюднило. Але запевнило, що евакуація здійснюється безплатно. Залишити заявку можна за телефоном: (098) 890-33-18 або (066) 285-62-90.

Як повідомляла АрміяInform, ДСНС розповіла про евакуацію жителів прикордонних населених пунктів на Харківщині.

 


Український стяг знову майорить над Товстим: морпіхи та десантники зачистили населений пункт на Донеччині
Український стяг знову майорить над Товстим: морпіхи та десантники зачистили населений пункт на Донеччині

Морпіхи 505-го батальйону та десантники 79-ї ОДШБр повністю зачистили село Товсте на Донеччині від російських окупантів і підняли над ним український прапор.

Атака по росії за 1300 км, ліквідація ворожих пілотів, окупанту прикурили дроном: стрім: стрім
Атака по росії за 1300 км, ліквідація ворожих пілотів, окупанту прикурили дроном: стрім: стрім

Дрони накрили два об’єкти в Башкортостані. Вдалося уразити НПЗ «Газпром Нефтехим Салават» та великий склад Wildberries.

Начальника Миколаївського обласного ТЦК та СП затримано за хабарництво
Начальника Миколаївського обласного ТЦК та СП затримано за хабарництво

Під час одержання чергової частини неправомірної вигоди затримано начальника Миколаївського обласного ТЦК та СП.

Уражено РЛС «Небо-У», склади ПММ і боєприпасів та інші об’єкти противника
Уражено РЛС «Небо-У», склади ПММ і боєприпасів та інші об’єкти противника

У ніч на 13 серпня Сили оборони України завдали серію вогневих уражень по військових об’єктах противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК Південь

WorkUa Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Olx Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

Olx Заступник командира БМП – навідник-оператор 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Начальник аптеки, фармацевт

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Olx Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя, Запорізька область