ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Щиро дякую всій журналістській спільноті за підтримку Сил оборони України — Головнокомандувач ЗСУ

Важливі новини Новини
6 Червня 2024, 8:20
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський привітав українських журналістів з професійним святом.

Про це генерал-полковник Олександр Сирський написав у фейсбуку.

«Насамперед хочу подякувати за вашу невтомну працю, яка, переконаний, наближає нашу Перемогу. Адже російські загарбники ведуть проти нас гібридну війну. Окрім ракет і безпілотників, танків і гармат, бойових літаків і піхоти, ворог щодня веде у бій тисячі своїх пропагандистів. Їх головна мета — посіяти серед нас паніку і зневіру, підірвати наш незламний дух», — зазначив він.

Головнокомандувач ЗС України подякував усій журналістській спільноті за підтримку Сил оборони України.

«Насамперед я дякую кореспондентам провідних українських медіа, які ось уже 10 років невтомно показують російсько-українську війну. Ви пліч-о-пліч з українськими захисниками і захисницями побували на найгарячіших відтинках фронту. З багатьма з вас знайомий особисто і завжди захоплювався вашою мужністю», — написав Олександр Сирський.

Сьогодні, наголосив Головнокомандувач ЗСУ, ворог хоче, щоб світ забув про нашу боротьбу, щоб світ збайдужів до українського горя і перестав допомагати Україні у спротиві російським загарбникам. Мета російських пропагандистів — підірвати міжнародну підтримку України, зірвати постачання зброї та гуманітарної допомоги для України.

«Дорогі українські воєнкори, я говорив вам це особисто і сьогодні повторюю, що завдяки вам весь світ не забував і не забуває про війну в Україні. Від першого дня широкомасштабної агресії багато журналістів залишили у минулому свою професію і стали до лав Сил оборони України. Журналісти зайняли посади не лише в українських військових медіа, не лише посади пресофіцерів, де були б максимально ефективними. Українські журналісти зайняли бойові посади: солдатські, сержантські і, навіть, офіцерські. Успішні медіаменеджери стали успішними командирами і воїнами. Дякую за вашу службу!» — наголосив він.

У цей день Головнокомандувач ЗСУ згадав усіх журналістів, які загинули під час виконання обов’язків. Незадовго до цьогорічного Дня журналіста надійшли дві страшні звістки. 29 травня на Харківському напрямку загинула Ірина Цибух, бойовий медик з позивним «Чека», а в цивільному житті журналістка та телепродюсер. А 30 травня у Слов’янську на Донеччині у ДТП загинула військова кореспондентка Анастасія Волкова. Україна помститься за кожного нашого побратима і посестру! Вічна пам’ять і вічна слава!

«Шановані журналісти! Щиро дякую всім українським медіа, які на своїх платформах збирають для потреб Сил оборони України мільйони гривень пожертв, які конвертуються у FPV-дрони, автомобілі, антидронові рушниці, портативні станції РЕБ та радіостанції для українського війська. Ми відчуваємо вашу підтримку і вона дуже важлива для нас! Прошу вас і надалі залишатися для нас надійною підтримкою, не втрачати віри в нашу Перемогу! Слава Україні! Героям слава!» — зазначив Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.


На ім’я “Швидкий винищувач”: у потенційній боротьбі з дронами британці збираються розраховувати на радіочастотну зброю
На ім’я “Швидкий винищувач”: у потенційній боротьбі з дронами британці збираються розраховувати на радіочастотну зброю

Приладдя радіочастотної зброї спрямованої енергії RapidDestroyer під час випробувань із боротьби з БпЛА нейтралізувало 80 дронів, що стало значним кроком у праг

Актор і офіцер Володимир Ращук: «Воєнні фільми не мають нічого спільного з війною»
Актор і офіцер Володимир Ращук: «Воєнні фільми не мають нічого спільного з війною»

Офіцер батальйону «Свобода» Нацгвардії України капітан Володимир Ращук належить до тих командирів та військових лідерів, чий досвід формувався вже в бою.

Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО
Володимир Зеленський обговорив з Александром Стуббом посилення української ППО

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом.

Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ
Підтримка родини — один із ключових чинників запобігання СЗЧ: в Президентській бригаді розповіли, чому сім’я рятує від СЗЧ

Командир артилерійського дивізіону Президентської бригади з позивним «Махно» вважає, що підтримка сім'ї - надзвичайно важливий фактор для військового.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Помічник командира батальйону з правової роботи

від 25000 до 75000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Olx Бойовий медик в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Навідник-оператор БМП

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

WorkUa Стрілець

від 20500 до 21500 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

WorkUa Водій категорії B, C, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847