У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Окупаційна російська армія у травні 2024 року втратила 38 940 військовослужбовців.
Про це повідомило Міністерство оборони України у соціальній мережі Х.
Це найвищий місячний показник російських втрат від початку широкомасштабного вторгнення рф.
«Окупанти в Україні мають два варіанти: повернутися на свою землю або бути похованими на нашій», — додали в Міноборони.
Раніше АрміяInform підрахувала, що завдяки героїчній роботі Сил оборони, травень став найбільш кривавим для російської армії, починаючи з лютого 2022 року.

Силам оборони також вдалося досягти рекордного показника у середньодобовій кількості ліквідованих окупантів, яка у травні сягнула відмітки у 1260 бійців, що перевищує показники перших днів повномасштабного вторгнення.
Загалом від початку широкомасштабного вторгнення окупанти втратили вже понад 500 тисяч військовослужбовців. Як повідомляв Генеральний штаб Збройних Сил України, цю позначку путінська армія перетнула впродовж доби 24 травня.
У Харкові затримали поплічника російських окупантів, який готував у місті серію терактів на замовлення фсб.
Реактивники 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» показали рідкісні кадри роботи РСЗВ «Град» на Костянтинівському напрямку.
На Сумщині російський удар по локомотивному депо забрав життя залізничниці, ще четверо її колег перебувають у лікарні.
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…