ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У ВМС ЗСУ розкрили значення ураженої поромної переправи в Криму

Важливі новини Новини
31 Травня 2024, 11:55
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України додали подробиць щодо ураження поромної переправи в Керчі (тимчасово окупований Крим).

Про це розповів 31 травня в ефірі Апостроф.TV речник ВМС ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«Як ви бачите, вчора вийшов з комунікацію Генеральний штаб і вони підтвердили інформацію щодо застосування по Керчі, вказавши навіть тип озброєння, яке було застосовано. І, як ви бачите, це було невипадково», — зазначив він.

За словами речника ВМС ЗСУ, він завжди казав і казатиме, що всі вибухи, які відбуваються на тимчасово окупованій території Криму — вони не є якимись випадковими подіями.

«Все це вкладається в загальну картину, в загальну канву. І що це буде відбуватися надалі. І що головне — відбувається це на тих об’єктах, які росіяни показати нездатні. Тому що це не цивільні об’єкти. Так сталося і з переправою», — зазначив Дмитро Плетенчук.

За його словами, керченський (кримський) міст росіяни не можуть наразі використовувати в повному обсязі для своїх військових цілей.

«Фактично використовувати не те що в повному обсязі, а практично не можуть для перекидання техніки. Залізниця, якою вони там нас лякають, недобудована. Тому залишається поромна переправа», — зазначив речник ВМС ЗСУ.

За його словами, ця поромна переправа замінила росіянам і морську військову логістику.

«Тому що великі десантні кораблі виходили в море дуже невдало останнім часом. Я вам скажу навіть більше, левова частка забезпечення перекидалася поромами, тому, відповідно, цей логістичний інструмент так само у них зараз вибито з рук і це має вплинути на забезпечення їхнього угрупування», — наголосив Дмитро Плетенчук.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони України вразили поромну переправу і нафтовий термінал порту «кавказ» у краснодарському краї рф.

Кореспондент АрміяInform

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
Olx військовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Olx Механік-водій 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Olx Старший стрілець-оператор

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Olx Бойовий медик взводу

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

ПУБЛІКАЦІЇ