ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Покровському напрямку за підтримки авіації і артилерії ворог здійснив 22 атаки

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Травня 2024, 7:07
ЗСУ
ЗСУ

Інтенсивно атакував ворог українських захисників на Покровському напрямку. Тут, за підтримки авіації і артилерії, агресор здійснив 22 атаки.

Про це йдеться в  інформації Генерального штабу ЗС України.

Загалом за минулу добу відбулося 88 бойових зіткнень.

На Харківському напрямку з початку доби відбулося чотири бойових зіткнення. російські окупанти активно застосовували для ударів авіацію. У відповідь українські воїни провели контрзаходи, у результаті яких завдали загарбникам відчутних втрат. Попередньо, загальні втрати ворога на цьому напрямку склали 65 осіб. Також наші воїни знищили ворожий танк, РСЗВ БМ-21 «Град», дві вантажівки та дві одиниці спецтехніки. До того ж пошкоджено російський танк, дві гармати та два автомобіля.

На Куп’янському напрямку кількість бойових зіткнень за добу сягнула 20. Вже підтверджено 100 осіб вбитими та пораненими і 69 одиниць різного озброєння і військової техніки. Підрахунок триває. Окрім того, знищено бліндаж та два склади боєприпасів.

На Лиманському напрямку успішно відбито п’ять ворожих атак біля сіл Терни та Торське.

Спочатку доби відбито атаку загарбників в районі Білогорівки на Сіверському напрямку. Втрат позицій не було.

На Краматорському напрямку наразі тривають бойові дії в районі Андріївки. Ситуація контрольована.

Напружена ситуація в районах Уманського і Новоселівки на Покровському напрямку. Сили оборони проводять заходи щодо стабілізації обстановки. В інших районах російські загарбники були зупинені і зазнали втрат. На цьому напрямку вони склали: 250 окупантів вбитими та пораненими, знищено літак Су-25, бойову броньовану машину, автомобіль та два склади з боєприпасами. Крім того, пошкоджено танк, одну ББМ і автомобіль.

На Придніпровському напрямку окупанти намагалися дев’ять разів відтіснити наші підрозділи з району Кринок. В ході боїв російські загарбники успіху не мали.

На інших напрямках ситуація суттєвих змін не зазнала.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Скарби державності»: унікальна виставка старовинних печаток відкрилася в Києві

«Скарби державності»: унікальна виставка старовинних печаток відкрилася в Києві

В Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану відкрито виставку «Скарби державності». Виставковий проєкт розповідає про українську державність крізь призму історичних артефактів — зокрема, печаток і матриць.

У Генштабі ЗСУ розповіли, на яких напрямках росіяни діють найбільш активно

У Генштабі ЗСУ розповіли, на яких напрямках росіяни діють найбільш активно

З початку цієї доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Президент відзначив українців та українок державними нагородами

Президент відзначив українців та українок державними нагородами

З нагоди Дня Української Державності та Дня хрещення Київської Русі – України Президент Володимир Зеленський відзначив найвищими державними нагородами українських воїнів, зокрема Героїв України, передав ордени рідним загиблих, вручив бойові прапори, відзнаки «За мужність та відвагу» й стрічки з почесними найменуваннями командирам підрозділів, а також – нагороди цивільним українцям та українкам і паспорти громадянина України 14-річним дітям.

Thales UK продовжує проєкт зі зміцнення ППО України за яким буде поставлено 6000 ракет

Thales UK продовжує проєкт зі зміцнення ППО України за яким буде поставлено 6000 ракет

Перший заступник міністра оборони України Сергій Боєв провів зустріч з делегацією міністерства оборони Великої Британії та представниками компанії Thales UK.

Перша партія БТР Patria вже в Україні: Латвія передала черговий пакет військової допомоги

Перша партія БТР Patria вже в Україні: Латвія передала черговий пакет військової допомоги

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль після зустрічі з Прем’єр-міністеркою Латвії Евікою Сілінею повідомив, що перша партія важких бронетранспортерів Patria від Латвії вже прибула в Україну, а наступна — на шляху.

«Ми зробимо все, щоб вижити, зберегти державу й перемогти». Олександр Завітневич про вихід України з Оттавської конвенції

«Ми зробимо все, щоб вижити, зберегти державу й перемогти». Олександр Завітневич про вихід України з Оттавської конвенції

Сьогодні Верховна Рада підтримала зупинення для України дії Конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їхнє знищення.

ВАКАНСІЇ

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Начальник служби охорони державної таємниці в/ч А1915

від 25000 до 60000 грн

Чортків, Тернопільська область

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Старший бойовий медик автомобільної роти

від 23000 до 53000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

--- ---