ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Харківському напрямку інтенсивність бойових дій зросла — зведення ГШ ЗСУ

Новини
15 Травня 2024, 20:45
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
ЗСУ
ЗСУ

Генеральний штаб ЗСУ надав оперативну інформацію станом на 19:00 15 травня 2024 року щодо російського вторгнення.

Згідно зі зведенням, ворог продовжує атакувати вздовж майже всієї лінії фронту. І надалі основні зусилля зосереджує на Покровському та Куп’янському напрямках. Сили оборони гнучко реагують на дії окупантів та вживають необхідних заходів для виснаження наступального потенціалу російських військ.

На Харківському напрямку інтенсивність бойових дій зросла. Станом на зараз наші воїни уже відбили 10 атак в районі Слобожанського, Вовчанська, Стариці та Липців. Ситуацію вдалося частково стабілізувати, триває зачистка північно-західних околиць Вовчанська. Від початку доби загарбники втратили близько 60 осіб та 19 одиниць озброєння та військової техніки. Також уражено 11 укриттів противника.

На Куп’янському напрямку відбулося 28 бойових зіткнень, зокрема в районах Стельмахівки, Синьківки,  Іванівки та Твердохлібового. Дані про втрати агресора дані уточнюються.

На Лиманському напрямку окупанти двічі безуспішно намагались покращити тактичне положення біля Новосадового та Торського. Завдали 3 авіаудари в районі Лиману.

На Сіверському напрямку російські війська здійснили 7 атак на напрямках Миколаївка – Спірне, Берестове – Спірне, Яковлівка – Роздолівка, Соледар – Роздолівка, Золотарівка – Верхньокам’янське.

На Краматорському напрямку ворог 9 разів атакував наші позиції.

На Покровському напрямку противник не зменшує інтенсивності атак. Загалом сьогодні тут відбулася 31 атака окупантів. Найбільше – в районах Новоолександрівки та Нетайлового. Українські захисники роблять усе можливе для недопущення просування противника.

На Курахівському напрямку Сили оборони успішно відбили 7 ворожих атак.

На Времівському напрямку противник намагався потіснити наших захисників в районі Урожайного. Зазнав втрат та відійшов.

На Оріхівському напрямку ворог продовжує тиснути біля Старомайорського, здійснив 22 спроби штурмових дій. Завдав авіаційного удару в районі Роботиного. Українські воїни утримують оборонні рубежі та позиції.

На Придніпровському напрямку ворог 5 разів атакував українських захисників поблизу Кринок, успіху не мав.

На інших напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала.

Протягом доби підрозділи ракетних військ Сил оборони завдали ударів по пункту управління, складу боєприпасів, 13 районах зосередження особового складу та інших важливих об’єктах противника.

Наша авіація завдала 2 удари по зенітних ракетних комплексах та 22 районах зосередження особового складу окупантів.

«Українські захисники продовжують мужньо стримувати ворога та завдавати йому максимальних втрат», — йдеться в зведенні ГШ ЗСУ.


Представники ЗС України стали бронзовими призерами Кубка світу зі скелелазіння
Представники ЗС України стали бронзовими призерами Кубка світу зі скелелазіння

У Польщі відбувся етап Кубка світу зі скелелазіння, де медалі вибороли представники Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту (м. Одеса).

Хотіли налагодити логістику, але не вийшло: «Молнії» демаскують позиції росіян
Хотіли налагодити логістику, але не вийшло: «Молнії» демаскують позиції росіян

Через суттєві труднощі із забезпеченням своїх підрозділів російські окупанти змушені шукати нові способи доставки боєприпасів та спорядження на передову.

Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 55 разів атакував позиції Сил оборони.

Ворог планує атакувати АЗС на Сумщині: влада звернулася до мешканців
Ворог планує атакувати АЗС на Сумщині: влада звернулася до мешканців

За наявною інформацією, найближчим часом російські війська можуть завдати ударів по територіях АЗС на Сумщині.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

WorkUa Оператор радіоелектронних станцій

від 22000 до 120000 грн

Рівне

Військова частина А0532

RobotaUa Начальник їдальні

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

Junior Technical Writer

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони