ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генштаб ЗСУ показав, як українські військові тренуються в Британії

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2024, 21:57

Генеральний штаб Збройних Сил України показав, як українські військові тренуються з канадськими інструкторами у Великій Британії.

Відео ГШ ЗСУ опублікувало на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Відданість наших українських партнерів та їхнє бажання навчитися у нас всьому, чого тільки можна, підживлює нашу рішучість. Ми пишаємося тим, що можемо зробити свій внесок у їхню боротьбу проти російської агресії», — наголосили військові інструктори та інструкторки Сухопутних військ Збройних Сил Канади, які навчають новобранців Збройних Сил України під час операції Збройних Сил Канади UNIFIER у рамках багатонаціональної навчальної операції INTERFLEX з базової військової підготовки особового складу Збройних Сил України у Великій Британії.

Всі ці навчальні модулі роблять військовослужбовців Збройних Сил України професійно підготовленими до бойових умов під час захисту України від російського агресора.

Ця підготовка дає змогу оволодіти необхідними тактичними вміннями, підвищує безпеку та професіоналізм дій Збройних Сил України, щоб військовослужбовці могли вправно використовувати отримані необхідні тактичні знання для захисту України.

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії та Канада продовжують підтримувати народ України та невпинно співпрацюють із міжнародними партнерами, щоб надавати постійну підтримку Україні у відповідь на тривале порушення росією міжнародного права.

Військовослужбовці та військовослужбовиці Збройних Сил Канади перебувають на території Великої Британії, щоб використати свій досвід і навчити українських новобранців та забезпечити їхню оперативну готовність.

Канада давно і ґрунтовно допомагає Україні підвищити свою боєздатність. Так, ще у квітні 2015 року було започатковано операцію UNIFIER, в рамках якої канадці тренували українських військових на території України.

Після повномасштабного вторгнення Канада із UNIFIER одна з перших приєдналася до операції ІНТЕРФЛЕКС. І зараз понад 300 військовослужбовців Збройних сил Канади задіяні в операції UNIFER.

Вони виконують різні функції, від забезпечення навчань, підтримки національного командування, транспортування військової допомоги в Україну в координації з іншими союзниками та партнерами.

Від початку 2022 року Канада виділила понад 8 мільярдів доларів допомоги Україні, у тому числі понад 1,8 мільярда доларів військової допомоги. Минулого місяця Канада оголосила про додаткову допомогу Україні в розмірі 650 мільйонів канадських доларів (близько 482 мільйонів доларів США).

Це включає в себе ракети AIM-7, 155-мм і 105-мм артилерійські боєприпаси, основні бойові танки Leopard 2A4 і броньовану евакуаційну машину, національну вдосконалену зенітно-ракетну систему (NASAMS) з відповідними боєприпасами, 39 броньованих машин бойової підтримки, протитанкову зброю, стрілецька зброя, гаубиці M777 та пов’язані з ними боєприпаси, камери безпілотників з високою роздільною здатністю, зимовий одяг тощо.

«Це безцінно, оскільки народ України продовжує боротися за своє право жити в суверенній, незалежній і демократичній державі», — йдеться в повідомленні ГШ ЗСУ.

Читайте нас у Facebook
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок
Наводила ворога на цілі у Сумах: місцева жителька отримала вирок

До 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено жінку, яка передавала координати, по яким ворог неодноразово наносив удари по Сумах.  

Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом
Їхали поки не згоріли: російський штурм на мотоциклі та квадроциклі пішов димом

Бійці 1-го механізованого батальйону 1-ї важкої механізованої Сіверської бригади відбили спробу ворога атакувати на легкому транспорті.

Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»
Олександр Сирський: «Наше головне завдання — зробити кожен крок окупанта максимально дорогим»

Про це Головнокомандувач ЗСУ заявив на зустрічі із начальником Штабу оборони Збройних Сил Великої Британії, головним маршалом авіації сером Річардом Найтоном.

«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам
«Від супів до ананасів та шоколаду» — Житомирський військовий виш пропонує ексклюзивні умови майбутнім курсантам

Виняткові умови навчання в Житомирському військовому інституті гарантуються унікальним досвідом його викладачів.

Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент
Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати — Президент

Володимир Зеленський доручив Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.

Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція
Закупівлі через цифрову систему DOT-Chain Defence: доєдналися Нацгвардія, ДПСУ та  Нацполіція

За ініціативи МВС Уряд ухвалив рішення про масштабування моделі цифрових оборонних закупівель через систему DOT-Chain Defence Агенції оборонних закупівель ДОТ.

ВАКАНСІЇ
Старший стрілець

від 21000 до 22000 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Офіцер штабу

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Бойовий медик

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

--- ---