Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Уряд оновив систему і суми виплат для військовослужбовців. Зокрема, передбачена винагорода за знищену ворожу техніку.
Зараз служити в армії не просто престижно, але і вигідно для сімейного бюджету в тому числі. Про це розповів в інтерв’ю Міністр оборони України Рустем Умєров.
«Ми виходили із того, що служити своїй батьківщині — це честь, а не покарання. Ми подивилися, скільки винагород можемо зробити при базовому забезпеченні, якщо людина знаходиться на передовій», — пояснив Міністр оборони.

Але якщо «бойові» виплачуються щомісяця, а сума виплати залежить від кількості днів, під час яких виконувалися завдання, то щодо виплати винагороди формулювання в постанові Кабміну інше: «за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання таких завдань». Тобто до конкретного місяця ця виплата не прив’язана, а виплачувати її мають тоді, коли буде сумарно 30 днів виконання завдань.
«І ми додали ще — якщо військовослужбовець виконує свої завдання: знищує кораблі, знищує техніку, танки, рсзв, артилерію і так далі, то він має заохочення, тобто винагороду за знищену техніку. І таким чином підтримує свою сім’ю фінансово», — підкреслив Рустем Умєров.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Начальник компресорної станції, військовослужбовець
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…