Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1163 особи, 10 танків, 32 ББМ та 566 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
Крім цього, наші воїни знищили 16 укриттів та 2 склади боєприпасів загарбників.
Як повідомляла АрміяInform, Мінус 1300 російських окупантів: Генштаб ЗСУ доповів про втрати ворога.
Бойові втрати російських військ за минулу добу склали 1370 окупантів, 5 танків і десятки артилерійських систем.
На оборонному симпозіумі AUSA Global Force 2026 у Хантсвіллі, Алабама, американська промисловість показала Leonidas AGV
Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…