ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Денис Шмигаль обговорив з президенткою Європарламенту конфіскацію активів рф та Формулу миру

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Травня 2024, 21:54

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та президентка Європейського парламенту Роберта Метсола на зустрічі в Києві обговорили низку актуальних тем: від євроінтеграції до конфіскації російських активів.

Про це глава уряду повідомив у телеграм-каналі.

«Також торкнулися Формули миру Президента України та ролі ЄС в її реалізації», — зазначив Денис Шмигаль.

Він наголосив на важливості початку переговорів про вступ України в ЄС до кінця червня.

«У День Європи наші європейські друзі поряд із нами. Мав нагоду в Києві особисто подякувати Президентці Європейського парламенту Роберті Метсолі за ініціативи на підтримку України», — додав прем’єр.

Він також відзначив схвалення Євросоюзом програми Ukraine Facility на суму 50 млрд євро та за продовження автономних торговельних преференцій для України, додавши, що це матиме значний позитивний ефект для економіки України.

Як повідомляла АрміяInform, президентка Європарламенту Роберта Метсола 9 травня прибула з візитом до Києва і заявила про продовження повної підтримки України.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Двоє чоловіків пішли під суд за розмальовування Херсону російською символікою

Двоє чоловіків пішли під суд за розмальовування Херсону російською символікою

Слідством встановлено, що двоє чоловіків у серпні 2022 року, перебуваючи на той час в окупованому Херсоні, взяли участь у пропагандистському проєкті незаконної влади «Уліци Хєрсона».

В Армія+ стартувало опитування про отримання статусу учасника бойових дій

В Армія+ стартувало опитування про отримання статусу учасника бойових дій

У застосунку Армія+ запустилося нове опитування. Воно стосується статусу учасника бойових дій (УБД).

Президент відзначив воїнів найвищими державними нагородами

Президент відзначив воїнів найвищими державними нагородами

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами Героїв України та передав ордени рідним загиблих воїнів. 

«Ну ти відірвана!» — медсестра з гранатометом знищила ворожу групу в тилу та врятувала підрозділ

«Ну ти відірвана!» — медсестра з гранатометом знищила ворожу групу в тилу та врятувала підрозділ

Коли командир відсутній, а ворог заходить у тил — хтось панікує, а хтось бере гранатомет. Як-от вона — Світлана. Колишня медсестра з реанімації, а нині воїн 230-го батальйону ТрО. Під Старомайорським вона взяла командування на себе, коли росіяни пішли на прорив. І зробила те, що багатьом не під силу.

Цілителька біженців Першої світової: що відомо про Софію Окуневську

Цілителька біженців Першої світової: що відомо про Софію Окуневську

Цьогоріч у травні виповнилось 160 років від дня народження Софії Окуневської-Морачевської (1865‒1926) — медикині, науковиці, громадської діячки й учасниці феміністичного руху в Західній Україні.

Розвалили штаб на Курщині, операція ССО, смертельна бійня росіян: стрім із прифронтового міста

Розвалили штаб на Курщині, операція ССО, смертельна бійня росіян: стрім із прифронтового міста

Російський командир наказав двом військовим, що сиділи в ямі, забити один одного до смерті голими руками — хто виживе, той і вийде з ями.

ВАКАНСІЇ

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Гранатометник

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

Зам. командира роти з виховної роботи

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

--- ---