ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Продавав авто, що були ввезені як гумдопомога для ЗСУ: ділку загрожує до семи років в’язниці

Новини
3 Травня 2024, 21:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Перед судом постане засновник громадської організації з Мукачівщини, який продавав автомобілі, ввезені в Україну як гуманітарна допомога. Йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Так, навесні минулого року чоловік ввіз з-за кордону як гуманітарну допомогу позашляховики Mitsubishi та Mercedes, які мали доставити на потреби закарпатських військових.

Але чоловік вирішив продати ці автівки, тож розмістив відповідне оголошення в одній із соціальних мереж. Він безпосередньо контактував із потенційними покупцями, а наприкінці травня минулого року продав два авто за 14 600 євро, після чого він одразу був викритий правоохоронцями. 

Зазначається, що з ініціативи прокуратури два вказані транспортні засоби вже передали на потреби Збройних Сил.

Справу закарпатця уже скеровано до суду. 


Збитки у 200 мільярдів та крах бізнес-моделі: СЗР розкрила масштаби кризи російського маркетплейсу Wildberries
Збитки у 200 мільярдів та крах бізнес-моделі: СЗР розкрила масштаби кризи російського маркетплейсу Wildberries

Після серії великих пожеж Wildberries втратив близько п’ятої частини своїх складських потужностей, а збитки компанії сягнули 200 млрд рублів.

«Головне — це визначеність та чіткі терміни»: офіцерка 115-ї бригади підписала новий базовий контракт через «Армія+»
«Головне — це визначеність та чіткі терміни»: офіцерка 115-ї бригади підписала новий базовий контракт через «Армія+»

Офіцерка 115-ї бригади Дарина, яка служить з 2015 року, підписала новий базовий контракт, бо вперше отримала чітке розуміння, коли завершиться її служба.

«Безлімітна дружба» за потрійним цінником: як росія з Китаєм ведуть приховану торгову війну
«Безлімітна дружба» за потрійним цінником: як росія з Китаєм ведуть приховану торгову війну

Попри заяви про «стратегічне партнерство», Китай дедалі жорсткіше диктує умови співпраці росії.

Ворожі «молнії» летять у супроводі охорони: окупанти змінюють тактику використання ударних дронів
Ворожі «молнії» летять у супроводі охорони: окупанти змінюють тактику використання ударних дронів

На Покровському напрямку росіяни атакують групами БПЛА «молнії», які супроводжують FPV, які заважають нашим зенітним дронам.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

WorkUa Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

WorkUa Розвідник групи спеціального призначення

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

11 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

RobotaUa Оператор-наведення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ