ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

100 бойових зіткнень за добу, на Авдіївському напрямку ЗС України відбили 33 атаки

Новини
1 Травня 2024, 19:07
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Протягом доби зафіксовано 100 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 2 ракетних та 41 авіаційний удар, здійснив 42 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗС України.

На Куп’янському напрямку наші воїни відбили 11 атак в районах населених пунктів Іванівка, Кислівка, Котлярівка, Берестове, Копанки Харківської області; Стельмахівка Луганської області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 9 атак, здійснених противником в районах населених пунктів Греківка, Невське та Серебрянського лісництва Луганської області; Терни Донецької області. Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів.

На Бахмутському напрямку відбито 14 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Спірне, Новий Донецької області, де ворог намагався покращити тактичне положення. Противник завдав авіаційного удару в районі населеного пункту Диліївка Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилося понад 10 населених пунктів.

На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 33 атаки в районах населених пунктів Калинове, Архангельське, Прогрес, Очеретине, Сокіл, Соловйове, Новопокровське, Семенівка, Уманське, Яснобродівка, Нетайлове, Первомайське Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, намагався витіснити наші підрозділи із займаних рубежів. Також противник завдав авіаудару в районі населеного пункту Желанне Донецької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Новомихайлівка, Водяне та Урожайне Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, 17 разів намагався прорвати оборону наших військ. Противник також завдав авіаційного удару в районі населеного пункту Костянтинівка Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем окупантів опинились понад 10 населених пунктів.

На Оріхівському напрямку ворог за підтримки авіації 2 рази атакував позиції наших захисників в районах Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області. Також завдав авіаударів в районах населених пунктів Старомайорське Донецької області та Лобкове Запорізької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 15 населених пунктів.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру витіснити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом доби здійснив 5 безуспішних атак на позиції наших військ в районі населеного пункту Кринки Херсонської області. Завдав авіаударів в районах населених пунктів Ольгівка, Тягинка, Велетенське Херсонської області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів.

Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу відбулося 122 бойових зіткнення.


Обіцяв «списати» за $11 тисяч: підполковник НГУ постане перед судом
Обіцяв «списати» за $11 тисяч: підполковник НГУ постане перед судом

До суду передано справу підполковника НГУ, якого обвинувачують в одержанні $11 тис. за обіцянку посприяти звільненню військовослужбовця за станом здоров’я.

«Підірвали собі ноги» — деморалізовані окупанти вдаються до самокаліцтва, щоб не йти у штурми
«Підірвали собі ноги» — деморалізовані окупанти вдаються до самокаліцтва, щоб не йти у штурми

Деморалізовані російські військові продовжують вдаватися до самокаліцтва в надії уникнути участі у бойових діях.

Ностальгія за пломбіром і виправдання росії коштували студенту семи років тюрми: у Харкові засуджено «блогера»
Ностальгія за пломбіром і виправдання росії коштували студенту семи років тюрми: у Харкові засуджено «блогера»

У Харкові студент одного з педагогічних вишів популяризував комуністичну символіку срср та виправдовував агресію рф. Вже нині він опиниться за ґратами.

Викрито «батюшку» — зрадника: агент фсб отримав 15 років ув’язнення
Викрито «батюшку» — зрадника: агент фсб отримав 15 років ув’язнення

За доказовою базою контррозвідки 15 років увʼязнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого СБУ викрила у квітні 2025 року на Донеччині.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Olx Сапер 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

WorkUa Снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Olx Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

RobotaUa Старший оператор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Штаб-сержант 3 категорії у в/ч А2800

від 23000 до 45000 грн

Радісне, Одеська область

ПУБЛІКАЦІЇ