Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
15 років тюрми отримали ще двоє агентів фсб, які діяли в Херсоні.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Зловмисники коригували ракетні удари росії по військовій та медичній інфраструктурі обласного центру. Зокрема, на початку 2023 року саме за їх наведенням окупанти обстріляли місцеву лікарню.
У січні того ж року співробітники СБУ затримали обох коригувальників ворожого вогню.
Як встановило розслідування, засудженими є чоловік та дружина із Херсона, які проживали в цивільному шлюбі.
«На початку січня 2023 року вони потрапили у поле зору агресора, коли відгукнулися на «пропозицію» фсб в одному з російських телеграм-каналів. Після дистанційного вербування російська спецслужба визначила завдання для своїх агентів: збирати інформацію про розташування підрозділів Сил оборони», — йдеться в повідомленні.
Також агресора цікавили можливі місця стаціонарного лікування поранених українських воїнів.
Для передачі розвідданих фігуранти використовували месенджер і отримували гроші на власні банківські картки.
На підставі матеріалів розслідування Служби безпеки суд визнав агента-чоловіка винним у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, а його дружину — в пособництві у вчиненні державної зради в умовах воєнного стану.
Як повідомляла АрміяInform, у Херсоні псевдоголовлікарю повідомили про підозру в пособництві окупантам.
Аеророзвідники 413 полку скоригували авіаційний удар по командному пункту 41-ї загальновійськової армії зс рф.
У Запоріжжі після російської атаки безпілотниками кількість постраждалих зросла до дев’яти. Усі вони — жінки.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…