З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Україна та Німеччина зобов'язуються продовжувати непохитну підтримку України стільки, скільки буде потрібно для того, щоб допомогти Україні захистити себе.
Про це йдеться у спільній заяві за підсумками зустрічі у Берліні канцлера Німеччини Олафа Шольца та премєр-міністра Великої Британії Ріші Сунака.
У заяві наголошується, що наразі безпосередня підтримка зосереджена на протиповітряній обороні, безпілотниках, артилерії, боєприпасах, засобах для будівництва укріплень і тренуваннях військових.
«Сьогодні ми домовилися про координацію та інтенсифікацію наших зусиль та оцінку потенціалу для спільних проєктів, включаючи відповідну підготовку. Зокрема, ми співпрацюватимемо щодо нашої підтримки українських вертольотів, включаючи озброєння, технічне обслуговування та навчання», — йдеться у заяві.
Велика Британія та Німеччина також активізують зусилля з надання Україні систем протиповітряної оборони.
«Ми будемо прагнути збільшити кількість спільних підприємств та інвестицій в оборонне обслуговування і виробництво з метою подальшого зміцнення військово-промислової бази України», — йдеться у заяві.
Як повідомляла АрміяInform, Велика Британія надає найбільший пакет військової допомоги для України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (понад 617 млн доларів). Зокрема, у ньому передбачено боєприпаси, ракети, дрони та ППО.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Велика Британія надасть 300 млн євро на постачання Україні 16 сучасних літаків у співпраці зі Швецією.
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…