Важливу роль відіграла також змога обрати посаду — рекрутери бригади запропонували чоловіку вибір з низки вакантних посад і він обрав посаду оператора НРК….
Влада в Харківській та Сумській областях виступила з заявами стосовно можливого наступу ворога, яким лякають цивільне населення.
Начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко оприлюднив 24 квітня спеціальну заяву з цього приводу.
«Ворог знову поширює фейки про наступ на Сумщину. Наразі ударних угрупувань на кордоні не зафіксовано. Тому прошу бути спокійними та не розповсюджувати фейки», — сказано в заяві.
Сумська МВА закликала зберігати спокій, довіряти тільки офіційним джерелам та аналізувати інформацію.
Голова Харківської облдержадміністрації Олег Синєгубов теж прокоментував ситуацію, щодо чуток про наступ росіян.
«Ми чітко розуміємо, що ворог не відмовився від своїх планів. Це не новина для нас, адже ці плани «реалізуються» вже третій рік. Ми не виключаємо будь-яких сценаріїв, тому щодня продовжуємо планову оборонну підготовку», — написав Олег Синєгубов.
Як повідомляла АрміяInform, інтенсивність обстрілів Сумщини зросла втричі.
Командувач ВМС віцеадмірал Олексій Неїжпапа відзначив військових і цивільних моряків, які зробили вагомий внесок в оборону держави та забезпечення безпеки.
Бійці бригади «Сталевий кордон» продовжують нищити російські БПЛА, якими окупанти намагаються атакувати українські позиції та прикордонні райони Сумщини.
Дронарі продовжують ефективно знищувати російських військових у своїй зоні відповідальності на Лиманському напрямку.
Сапер (контрактна служба, Збройні Сили України)
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Кухар окремого батальйону сил ТрО
від 20000 до 50000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
Інспектор прикордонної служби, фельдшер
від 20500 до 25000 грн
Херсон
Херсонський прикордонний загін
Важливу роль відіграла також змога обрати посаду — рекрутери бригади запропонували чоловіку вибір з низки вакантних посад і він обрав посаду оператора НРК….